Kolejny program na FOX Sports? Znane nazwiska na liście testowanych w PC

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 626

Okazuje się, że wkrótce kolejny program może zawitać w ramówce FOX Sports. Plotki sugerują, że chodzi o NXT. Niedawno stacja ogłosiła, iż jesienią 2019 zawita u niej SmackDown Live.

Oficjele WWE są ponoć bardzo zadowoleni z rozwoju Rondy Rousey. Choć nie odważono się jej ustawić w Main Evencie Money in the Bank, to wcześniej czy później i tak ma zawitać w walce wieczoru jednej z gal PPV.

Podczas ostatniego live eventu w Tokio do akcji powrócił Sin Cara. Zawodnik pauzował od kilku tygodni przez kontuzję. Wielce prawdopodobne zatem, że Sin Cara wkrótce zawita z powrotem na SmackDown Live.

Tymczasem w Performance Center rozpoczęto kolejne try-outy. Na liście testowanych zawodników i zawodniczek znaleźli się między innymi Chelsea Green i Robbie E, znani z występów w Impact Wrestling.

Rozpoczęto sprzedaż biletów na nagrania NXT UK:Trzy lata od walki Johna Ceny z Cesaro o WWE United States Championship:

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Z ciekawszych gości na tryoutach był jeszcze niejaki Blaster McMassive. Kojarzę go z Chikary, jest wysoki i zwinny, z miejsca się wyróżnia.

napisane przez aRo w dniu : 29-06-2018

Natomiast o Polce w tym składzie chyba nikt nie przeczytał.

* Polish-born, New York-based fitness model Wioletta Anna Paz. The 5-foot-7 Paz was a sprinter on her high school's track team and is active in bodybuilding.

No w sumie wiele o niej nie napisali,a i w samym internecie nie mogłem o niej nic znaleźć, ale zawsze to polska krew na try-outach w WWE, a chciałbym przypomnieć że Alexa Bliss też przychodziła do WWE jako kulturystka, czy jak to tam się nazywa.

napisane przez VillainLee w dniu : 01-07-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy