Kolejni zawodnicy chcą odejść z WWE, organizacja ściągnie Dragunova?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 608

Mike i Maria Kanellis poprosili oficjeli WWE o rozwiązanie kontraktu. Są niezadowoleni z ich pozycji w organizacji, głównie z małej ilości występów na głównych galach. W ostatnich miesiącach ich rola została sprowadzona do walk na Live Eventach i Main Event.

Wciąż niepewna jest przyszłość The Revival. Według najnowszych doniesień jest możliwy ich powrót do NXT. Oni sami na dłuższą metę także przymierzają się do odejścia z WWE.

Za to do WWE zmierza Ilja Dragunov. Zawodnik miał wystąpić na nadchodzących galach organizacji Defiant Wrestling, ale został wycofany z rozpisek. Prawdopodobnie wzmocni brand NXT UK.

Charlotte Flair udzieliła wywiadu dla "Sky Sports" przy okazji otwarcia Performance Center w Londynie:

Link do filmu


Najnowsze materiały od "UpUpDownDown":

Link do filmu


Link do filmu

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

No i kolejny raz powtarza się jeden i ten sam częsty schemat: gość trafia z NXT lub sceny niezależnej do main rosteru myśląc że zrobi tam karierę, ale szybko okazuje się że jest tam "jednym z wielu". Po typowym dla każdego debiutanta winning streaku okazuje się że oficjele nie mają na takiego delikwenta żadnego pomysłu: zaczyna jobbować, pojawiać się na mniej znaczących galach, w miarę upływu czasu kompletnie znika z TV, narasta frustracja i przekonanie że w WWE człowiek tylko się marnuje (o ile ktoś mniejszą wagę przykłada do przelewu otrzymywanego od księgowych fedki a większą do wykorzystywania swojej postaci) co skutkuje odejściem. Smutne ale prawdziwe

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 19-01-2019

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy