Kolejne walki w karcie WrestleManii 34, Podsumowanie Fastlane

Arkao
Newsów: 1173

Wczoraj odbyła się gala WWE Fastlane, po której zaktualizowana została karta WrestleManii 34. Newsy zawierają otwarte spoilery z wczorajszego eventu!

W walce o pas kobiet brandu SmackDown kolejną udaną obronę zaliczyła Charlotte Flair, która pokonała Ruby Riot. Po walce w ringu pojawiła się Asuka, która zapowiedziała, że na największej gali roku chce walczyć właśnie z Flair. W tym przypadku o pas kobiet Raw może walczyć Nia Jax lub dojdzie do kolejnego pojedynku wielu zawodniczek o ten tytuł.
Randy Orton niespodziewanie pokonał Bobby'ego Roode'a i został mistrzem Stanów Zjednoczonych. Tym samym The Viper jako kolejna osoba sięgnęła po miano Grand Slam Championa. Po walce Jinder Mahal zaatakował Randy'ego, lecz jako ostatni na nogach pozostał Bobby Roode, który wykonał finisher zarówno dla Mahala, jak i Ortona.
Walka między braćmi Uso a grupą The New Day zakończyła się bez wyłonienia zwycięzcy. Pod koniec pojedynku pojawili się Bludgeon Brothers, którzy zaatakowali wszystkich w ringu. Najbardziej ucierpiał na tym Xavier Woods, który mógł doznać kontuzji.
W walce wieczoru AJ Styles pokonał pięciu rywali i obronił pas mistrzowski WWE. Tym samym potwierdzono, że na WrestleManii 34 dojdzie do pierwszej w historii WWE walki między właśnie Stylesem a Shinsuke Nakamurą.


Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Podobno w karcie WM są zarezerwowane dwa miejsca na walki kobiet. Jedną już znamy. Drugą pewnie będzie singlowa o pas RAW: Bliss - Jax, bo kolejne starcie wieloosobowe nie ma już sensu, a Nia w końcu ma otrzymać ten push...

napisane przez filomatrix w dniu : 12-03-2018

W kwestii walki Stylesa z Nakamurą mam pewne obawy, że może z tego wyjść bardzo duży zawód pod względem jakości pojedynku, obym się mylił :wink:

To co na Wrestlemanii Asuka mistrzynią, przedłuża streak do kolejnej edycji i tam Ronda Rousey ją squashuje? :lol:

napisane przez feltzz w dniu : 12-03-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy