Kolejne walki w karcie WrestleManii 34, Podsumowanie Fastlane

Arkao
Newsów: 1151

Wczoraj odbyła się gala WWE Fastlane, po której zaktualizowana została karta WrestleManii 34. Newsy zawierają otwarte spoilery z wczorajszego eventu!

W walce o pas kobiet brandu SmackDown kolejną udaną obronę zaliczyła Charlotte Flair, która pokonała Ruby Riot. Po walce w ringu pojawiła się Asuka, która zapowiedziała, że na największej gali roku chce walczyć właśnie z Flair. W tym przypadku o pas kobiet Raw może walczyć Nia Jax lub dojdzie do kolejnego pojedynku wielu zawodniczek o ten tytuł.
Randy Orton niespodziewanie pokonał Bobby'ego Roode'a i został mistrzem Stanów Zjednoczonych. Tym samym The Viper jako kolejna osoba sięgnęła po miano Grand Slam Championa. Po walce Jinder Mahal zaatakował Randy'ego, lecz jako ostatni na nogach pozostał Bobby Roode, który wykonał finisher zarówno dla Mahala, jak i Ortona.
Walka między braćmi Uso a grupą The New Day zakończyła się bez wyłonienia zwycięzcy. Pod koniec pojedynku pojawili się Bludgeon Brothers, którzy zaatakowali wszystkich w ringu. Najbardziej ucierpiał na tym Xavier Woods, który mógł doznać kontuzji.
W walce wieczoru AJ Styles pokonał pięciu rywali i obronił pas mistrzowski WWE. Tym samym potwierdzono, że na WrestleManii 34 dojdzie do pierwszej w historii WWE walki między właśnie Stylesem a Shinsuke Nakamurą.


Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Podobno w karcie WM są zarezerwowane dwa miejsca na walki kobiet. Jedną już znamy. Drugą pewnie będzie singlowa o pas RAW: Bliss - Jax, bo kolejne starcie wieloosobowe nie ma już sensu, a Nia w końcu ma otrzymać ten push...

napisane przez filomatrix w dniu : 12-03-2018

W kwestii walki Stylesa z Nakamurą mam pewne obawy, że może z tego wyjść bardzo duży zawód pod względem jakości pojedynku, obym się mylił :wink:

To co na Wrestlemanii Asuka mistrzynią, przedłuża streak do kolejnej edycji i tam Ronda Rousey ją squashuje? :lol:

napisane przez feltzz w dniu : 12-03-2018

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy