Kolejne dwie walki z 5*, Rey Mysterio na GRR? Kulisy wyboru Paige na stanowisko GM'a

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 339

Dave Meltzer zdecydował się przyznać 5 gwiazdek aż dwóm starciom z ostatniej gali NXT TakeOver. Taką notę otrzymał Ladder Match o North American Championship i kończący galę Unsanctioned Match z udziałem Johnny'ego Gargano i Tommaso Ciampy. Dla Gargano jest to kolejna wysoka ocena w ostatnim czasie - 5 gwiazdek przyznano także jego walce z Andrade Almasem.

Jedna z zagranicznych stron podała informację, że Rey Mysterio ma wystąpić na Greatest Royal Rumble. Te doniesienia należy jednak traktować z dużą rezerwą, ponieważ wcześniej pisano już o jego występie na WrestleManii, był nawet widziany w hotelu w Nowym Orleanie, a ostatecznie nie pojawił się na największej gali roku.

Jeśli chodzi o Greatest Royal Rumble, to na razie nikt nie wie, ile może potrwać ta gala. Samo WWE nie ma jeszcze rozpisanego całego show. Wszystko będzie poskładane do kupy na kilka dni przed i wtedy powinniśmy dowiedzieć się, o której mniej więcej zakończy się GRR. Warto dodać, że nie znamy również stawki największego Royal Rumble Matchu w historii.

W poniedziałek Paige ogłosiła zakończenie kariery i zgodnie z pojawiającymi się informacjami miała zniknąć z WWE TV. Tymczasem już dzień później została Generalnym Managerem SmackDown. Okazuje się, że decyzję o powierzeniu Paige tej funkcji podjęto dopiero we wtorek, a jej największym zwolennikiem był Vince McMahon. Mówi się, że decyzję o tym, kto ma zmienić brand w trakcie Superstar Shake-Up, także będą podejmowane w ostatniej chwili.

Brock Lesnar doszedł do porozumienia z WWE w poniedziałek przed WrestleManią. Kontrakt został jednak podpisany dopiero w dniu gali. Jak już wcześniej informowaliśmy, wiedziało o tym niewiele osób. Sam Roman Reigns o swojej przegranej dowiedział się w dniu gali. Po przybyciu na miejsce poinformowano go, że jednak nie zdobędzie tytułu.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje? Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
WrestleMania Women's Battle Royal
André the Giant Memorial Battle Royal
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
John Cena vs. Undertaker

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy