Kolejne dwie walki z 5*, Rey Mysterio na GRR? Kulisy wyboru Paige na stanowisko GM'a

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Dave Meltzer zdecydował się przyznać 5 gwiazdek aż dwóm starciom z ostatniej gali NXT TakeOver. Taką notę otrzymał Ladder Match o North American Championship i kończący galę Unsanctioned Match z udziałem Johnny'ego Gargano i Tommaso Ciampy. Dla Gargano jest to kolejna wysoka ocena w ostatnim czasie - 5 gwiazdek przyznano także jego walce z Andrade Almasem.

Jedna z zagranicznych stron podała informację, że Rey Mysterio ma wystąpić na Greatest Royal Rumble. Te doniesienia należy jednak traktować z dużą rezerwą, ponieważ wcześniej pisano już o jego występie na WrestleManii, był nawet widziany w hotelu w Nowym Orleanie, a ostatecznie nie pojawił się na największej gali roku.

Jeśli chodzi o Greatest Royal Rumble, to na razie nikt nie wie, ile może potrwać ta gala. Samo WWE nie ma jeszcze rozpisanego całego show. Wszystko będzie poskładane do kupy na kilka dni przed i wtedy powinniśmy dowiedzieć się, o której mniej więcej zakończy się GRR. Warto dodać, że nie znamy również stawki największego Royal Rumble Matchu w historii.

W poniedziałek Paige ogłosiła zakończenie kariery i zgodnie z pojawiającymi się informacjami miała zniknąć z WWE TV. Tymczasem już dzień później została Generalnym Managerem SmackDown. Okazuje się, że decyzję o powierzeniu Paige tej funkcji podjęto dopiero we wtorek, a jej największym zwolennikiem był Vince McMahon. Mówi się, że decyzję o tym, kto ma zmienić brand w trakcie Superstar Shake-Up, także będą podejmowane w ostatniej chwili.

Brock Lesnar doszedł do porozumienia z WWE w poniedziałek przed WrestleManią. Kontrakt został jednak podpisany dopiero w dniu gali. Jak już wcześniej informowaliśmy, wiedziało o tym niewiele osób. Sam Roman Reigns o swojej przegranej dowiedział się w dniu gali. Po przybyciu na miejsce poinformowano go, że jednak nie zdobędzie tytułu.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy