Kiedy wróci Kevin Owens? Najważniejsze wydarzenia z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 608

Newsy zawierają otwarte spoilery z Monday Night Raw!

Wydarzenia z Raw po raz kolejny jasno wskazują, że na WrestleManii 35 dojdzie do Triple Threat Matchu o WWE Raw Women's Championship. Mimo iż Becky Lynch przeprosiła Stephanie McMahon i Triple H'a, to Vince McMahon ogłosił zawieszenie jej na 60 dni. Oznacza to wykluczenie z walki na WrestleManii. Jednocześnie prezes potwierdził, że jej miejsce w pojedynku z Rondą Rousey zajmie Charlotte Flair.

Podczas Raw wyłoniono nowych mistrzów tag team tego brandu. Dash Wilder i Scott Dawson w końcu zdobyli tytuły mistrzowskie w głównym rosterze, pokonując Bobby'ego Roode'a i Chada Gable'a.

Doszło także do ciekawej sytuacji z udziałem Deana Ambrose'a. Ambrose wyszedł na ring po konfrontacji Setha Rollinsa z Paulem Heymanem, gdy Seth był jeszcze obecny w kwadratowym pierścieniu. Dean stwierdził krótko, że ma nadzieję, iż Seth pokona Bestię. Dave Meltzer poinformował, że w pierwotnym skrypcie Ambrose miał wygłosić zdecydowanie dłuższe promo, ale ten zignorował to.

W ciągu miesiąca dojdzie do powrotu Kevina Owensa. Na razie nie wiadomo, do jakiego brandu będzie należał, ale wyemitowano specjalne promo, podczas którego potwierdził wyleczenie kontuzji.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy