Jinder Mahal wygra pas mistrzowski na gali w Indiach? Hideo Itami odejdzie z WWE?

Arkao
Newsów: 1132

Kilka dni temu informowaliśmy, że Jinder Mahal może odzyskać pas mistrzowski WWE na jednym z odcinków SmackDown po gali Survivor Series. Nowe plotki wskazują jednak na to, że Hindus może sięgnąć po złoto w swojej ojczyźnie podczas grudniowego touru. Nie jest to oczywiście nic pewnego, ale istnieje możliwość, że AJ zakończy feud z Jinderem jako panujący Champion i to on wejdzie z tytułem w Road to WrestleMania.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Hideo Itami w najbliższych tygodniach przejdzie do dywizji Cruiserweight i zawita na 205 Live. Nadal jest to bardzo możliwe, ale ostatnie informacje wskazują, że Japończyk rozważa powrót do swojej ojczyzny. Były gwiazdor Pro Wrestling NOAH znajduje się w NXT już od kilku lat i możliwe, że jeżeli w najbliższym czasie jego kariera nie pójdzie mocno do przodu, to postanowi on zmienić pracodawcę.

Na prawie dwa miesiące przed galą Royal Rumble największymi faworytami do wygrania Royal Rumble Matchu są obecnie John Cena oraz Roman Reigns. Może to wskazywać, że nawet jeśli nie dojdzie do starcia Ceny z Mahalem na największej gali roku, to i tak lider Cenation może sięgnąć tam 17 raz po tytuł mistrza świata.

Specjalny segment The Bar podczas gali w Dortmundzie:
Promo Miza w Niemczech:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy