Jeff Jarrett wraca do TNA, Del Rio wciąż negocjuje z federacją, No More Brother Nero?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

Według doniesień z PWInsider.com Anthem dogadało się z Jeffem Jarrettem odnośnie jego powrotu do TNA. Jeff, jak i jego żona Karen, są w Orlando i będą obecni na tapingach Impact Wrestling. Razem z nim na tapingach obecny ma być także Dutch Mantel, były członek ekipy kreatywnych TNA w latach 2003-2009 (znany z WWE jako Zeb Colter), a także jeden z bliskich współpracowników Jarretta w tamtych latach. Prawdopodobnie dopięcie powrotu Jarretta na ostatni guzik było możliwe tylko wtedy, gdy była prezydent i prezes TNA Dixie Carter nie miała już w tej sprawie nic do powiedzenia.

Według informacji z zeszłego tygodnia wielu pracowników oraz zawodników TNA nie dostało swoich wypłat za realizowane w październiku tapingi. Obiecano im wypłatę zaległych środków finansowych jeszcze przed końcem roku, lecz jeszcze nie wiadomo, czy do tego doszło. Warto wspomnieć, że powodem zaległości z wypłatami może być także kilka milionów dolarów, które federacja jest winna hinduskiemu Sony SIX.

Jakiś czas temu podawaliśmy informacje odnośnie rozmów, które TNA prowadziło z Alberto del Rio. Del Rio prawdopodobnie wciąż jest w kontakcie z federacją i negocjacje pomiędzy zainteresowanymi stronami wciąż trwają. Rozpoczynające się dzisiaj tapingi Impact Wrestling być może dadzą odpowiedź na to, czy były zawodnik WWE dogadał się już z federacją z Nashville.

Jak wspominaliśmy ostatnio, Anthem pracuje nad nowymi kontraktami dla Drew Gallowaya oraz Matta i Jeffa Hardych. Ten ostatni wyznał w wywiadzie dla Sports Illustrated we wrześniu, że nie bardzo podoba mu się perspektywa powrotu do WWE. Jako jeden z powodów podał przede wszystkim napięty kalendarz występów.

Pozostając w temacie Jeffa Hardy'ego, wygląda na to, że gimmick Brata Nero skończy się wraz z rozpoczynającymi się dzisiaj tapingami Impact Wrestling. Podczas odcinka Impact Wrestling "Hardy New Year" wyemitowany został segment, w którym Matt Hardy obiecał "przywrócić wszystko, co odebrał" swemu bratu w podzięce za pomoc w wygraniu tytułów TNA Tag Team. Broken Matt wysłał także następującego tweeta.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy