Jeff Hardy zmieni gimmick? Dean Ambrose powróci jeszcze przed WrestleManią?

Arkao
Newsów: 1151

Po tym, jak Hardy Boyz wrócili na WrestleManii, wyglądało na to, że po kilku miesiącach współpracy zostaną oni rozdzieleni i pójdą własnymi drogami. Faktycznie tak się stało, ale powodem tego była kontuzja, której nabawił się Jeff. Co ciekawe, Hardy po powrocie może zmienić mocno gimmick na coś w stylu „Woken” i ponownie występować z bratem w dywizji drużynowej.

Najważniejsze rywalizacje przed WrestleManią mają się rozpocząć na dobre dopiero po gali Elimination Chamber. Właśnie wtedy do telewizji ma powrócić Triple H, który wejdzie na wojenną ścieżkę z Rondą Rousey i jej partnerem. Dowiemy się także, czy to faktycznie The Rock będzie wspierał Rondę, czy będzie to Braun Strowman.

PWInsider poinformowało, że Dean Ambrose był wczoraj widziany w Birmingham, gdzie prawdopodobnie sprawdzał swój stan zdrowia. Oficjalna wersja WWE zakłada, że Ambrose nie będzie obecny przez prawie rok, ale federacja często chce tym zmylić swoich fanów. Jeżeli Dean Ambrose powróci przed WrestleManią, to możliwe, że na największej gali roku zawalczy z Sethem Rollinsem.

Kevin Owens vs John Cena:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy