Jason Jordan doznał kontuzji? Nowa rola dla Paige

Arkao
Newsów: 1151

Wielokrotnie informowaliśmy już o tym, że w tym roku do WWE mogą powrócić Ethan Carter III oraz Bobby Lashley. Zawodnicy walczący regularnie w federacji Impact Wrestling nie chcą kontynuować tam swojej kariery, więc jednym z kolejnych kierunków może być WWE. Pojawiają się plotki, że mogą oni powrócić (zwłaszcza Carter) na zbliżającym się Royal Rumble. Oczywiście nie jest to nic potwierdzonego, ale wydaje się, że szanse są dość duże.

Wygląda na to, że Jason Jordan mógł doznać kontuzji, która wyeliminowała go z akcji na ostatnich live eventach brandu Raw. Obecny Tag Team Champion nie towarzyszył Sethowi Rollinsowi i ten musiał walczyć u boku Romana Reignsa. Nie wiadomo, jak poważna jest ta kontuzja i czy może ona wpłynąć na udział Jordana w walce mistrzowskiej na Royal Rumble.

Kilka dni temu świat wrestlingu obiegła informacja, że Paige prawdopodobnie będzie musiała zakończyć karierę. Brytyjka została poinformowana przez WWE, że może być spokojna o swoją przyszłość w firmie. Nie będzie występować oczywiście między linami, ale Vince McMahon ma dla niej przygotowaną inną ważną rolę.

Najbardziej ekstremalne momenty w historii Raw:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (8)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Brytyjka została poinformowana przez WWE, że może być spokojna o swoją przyszłość w firmie. Nie będzie występować oczywiście między linami, ale Vince McMahon ma dla niej przygotowaną inną ważną rolę.


Czekam już na -Ravena- i resztę ekipy i ich propozycje co to będzie...

napisane przez Badu w dniu : 15-01-2018

Myślę, że Paige będzie umilać czas chłopakom na backu :D

Jak to mówił Jay z "Jay i cichy Bob kontraatakują" (polecam, zajebisty film) zostanie "puchatą przyruchanką" :lol:

napisane przez CzaQ w dniu : 15-01-2018


Cytat: Arkao

Kilka dni temu świat wrestlingu obiegła informacja, że Paige prawdopodobnie będzie musiała zakończyć karierę. Brytyjka została poinformowana przez WWE, że może być spokojna o swoją przyszłość w firmie. Nie będzie występować oczywiście między linami, ale Vince McMahon ma dla niej przygotowaną inną ważną rolę.


Chłopaki na backu już to like'ują :twisted: Niejeden się ucieszył, że Brytyjka nie będzie marnowała czasu w ringu, tylko w pełni będzie się mogła poświęcić działalności charytatywnej na zapleczu (wspomoże każdego "potrzebującego" :D )


Cytat: CzaQ
Jak to mówił Jay z "Jay i cichy Bob kontraatakują" (polecam, zajebisty film)


Tak jak średnio lubię komedie (nie mój gatunek), tak tą wręcz uwielbiam :wink:

napisane przez -Raven- w dniu : 15-01-2018

Rola Paige na backstage'u? Proszę bardzo - będą się z nią bawili w dom.
Paige będzie drzwiami, a reszta WWE będzie nią pukać.

napisane przez VillainLee w dniu : 16-01-2018

Bobby Lashley to traki drugi Apollo Crews - lepszy jest Apollo i to wystarczy w WWE.
Moglby otrzymac jakis wiekszy push.
Ethan Carter moglby sie pojawic w WWE - dobry zawodnik jest.

napisane przez grzegorz w dniu : 16-01-2018


Cytat: VillainLee

Paige będzie drzwiami


Raj dla Jehowych :twisted:

napisane przez CzaQ w dniu : 16-01-2018


Cytat: grzegorz

Bobby Lashley to traki drugi Apollo Crews - lepszy jest Apollo i to wystarczy w WWE.


Zależy co brać pod uwagę. Lashley już był w WWE, ale chyba wielkiej kariery nie zrobił (tutaj muszą wypowiedzieć się bardziej ogarnięci w temacie), ale jeżeli wróci, to pewnie dołączy do wielkich i mogą dać go Lesnarowi. Crews z kolei ma bogatą przeszłość w indysach, tylko jego styl różnił się od tego, jaki reprezentował Lashley. Pomimo gabarytów, był bardzo skoczny. Po przyjściu do WWE najpierw siedział trochę w NXT, a potem po promocji do głównego rosteru chyba nie mieli już dla niego żadnych planów. Teraz w zasadzie też nie ma go gdzie wcisnąć.Cytat: grzegorz
Ethan Carter moglby sie pojawic w WWE - dobry zawodnik jest.


Ten typ też był już w WWE. Znany jako Derrick Bateman. Brał udział w "starym" NXT i coś tam znaczył, po awansie na Smackdown został nikim. Poszedł do TNA i zrobili z niego kogoś. Pewnie wróci do WWE, ale paliwa na hype (według mnie) jest niewiele, więc pewnie na początku dadzą mu coś większego, a potem znowu będzie się pałętał po midcardzie, a może nawet i po lowermidcardzie. Chyba że trafi do NXT i tam będzie grał pierwsze skrzypce, bo potencjał jako taki jest. Tylko czy taki obrót spraw go zadowoli ?

napisane przez filomatrix w dniu : 16-01-2018


Cytat: filomatrix

Lashley już był w WWE, ale chyba wielkiej kariery nie zrobił

Ogólnie z Lashleyem to jest tak, że on zniknął z TV będąc na fali wznoszącej - walczył w main evencie Great American Bash 07 z Ceną o WWE Championship, doznał wtedy kontuzji i wypisali go z TV. Najprawdopodobniej w trakcie leczenia urazu jakoś poróżnił się z federacją i ostatecznie nigdy więcej się nie pojawił. Niewykluczone, że gdyby nie tamta kontuzja to Lashley miałby znacznie bardziej okazałe portfolio.

napisane przez K-PEL-K w dniu : 16-01-2018

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy