James Storm chce powrócić do WWE, Przyszłość Cartera i Lashleyego

Arkao
Newsów: 1151

Bardzo wiele wskazuje na to, że Ethan Carter III może trafić ponownie do WWE. Michael Hutter odszedł z tej federacji kilka lat temu, a następnie podpisał kontrakt z TNA, gdzie wygrał m.in. World Heavyweight Championship. Spekuluje się, że zawodnik ten może pojawić się na gali Royal Rumble, gdzie to weźmie udział w walce o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego na WrestleManii. Co ciekawe, Hutter ma prawa do nazwy ECIII, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w WWE używał właśnie tego ring name'u.

Kolejnym zawodnikiem, który po kilku latach może powrócić do WWE, jest Lashley. Zawodnik ten odszedł z federacji Vince'a McMahona ponad 10 lat temu, gdy to wydawało się, że może zostać jedną z największych gwiazd. Następnie przeszedł do TNA, gdzie kilka razy wygrał najważniejszy pas mistrzowski. Pewne jest, że za kilka tygodni opuści on Impact Wrestling i możliwe, że faktycznie wróci do WWE. Zainteresowane nim jest także New Japan Pro Wrestling.

Kolejnym byłym TNA Championem, który ma możliwość powrotu do WWE, jest James Storm. Przygoda „kowboja” z organizacją Vince'a McMahona była jednak dużo krótsza, gdy w 2015 r. stoczył tam kilka walk w NXT. Obecnie występuje on w Meksyku, ale podobno jego głównym celem jest ponowne dostanie się do WWE.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (8)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Skoro Matt Hardy nie został w WWE "Broken", to wątpliwe aby Michael Hutter został w WWE "ECIII".

napisane przez filomatrix w dniu : 19-01-2018

Ja bym na wielką karierę nie liczył na miejscu EC III. Przed zwolnieniem w WWE był zaledwie jobberem. TNA go wykreowało, bo oni lubią brać ochłapy z WWE. To, że chłopak ma jakiegoś skilla to sprawa drugorzędna u Vincenta. :P Max. to solidny midcarder.

napisane przez CzaQ w dniu : 19-01-2018

Też tak sądzę. Zresztą napisałem gdzieś na forum, że hype będzie na początku, a potem paliwo się wypali i będzie się pałętał po midcardzie.

napisane przez filomatrix w dniu : 19-01-2018

Wszystko się może stać. Samoa Joe szedł odcinac kupony w NXT, gdzie miał umoczyc feud z Baronem Corbinem, a wygrał pas a potem stał się jedna z najwazniejszych postaci w głównym rosterze.

napisane przez Arkao w dniu : 19-01-2018

Joe to raczej jest inna bajka, bardziej w deseń A.J. Stylesa. Bateman/ECIII i McIntyre po powrocie do głównego rosteru, podzielą los Slatera.

napisane przez filomatrix w dniu : 19-01-2018

Dlaczego? Joe w 2015 był już lata po swoich największych sukcesach. Właśnie Cartera porownalbym do Stylesa

napisane przez Arkao w dniu : 19-01-2018

Wydaje m się, że najbliżej casusu ECIII byłby R-Truth, ale on wracał do WWE 10 lat temu, tak więc chyba w trochę innych realiach.

napisane przez K-PEL-K w dniu : 19-01-2018


Cytat: Arkao

Dlaczego? Joe w 2015 był już lata po swoich największych sukcesach.


Tylko, że Joe nawet jeżeli nie był w ścisłym topie, to jednak miał swoje sukcesy i był, czy jest wyrazisty. Bateman z kolei opuścił WWE jako jobber. W TNA powstał projekt ECIII i push miał tylko za czasów Dixie, a po jej odejściu większych sukcesów nie miał.

Jak widać, w tej chwili jest to bardziej niż prawdopodobne, że wróci do WWE. W NXT jakiś tam sukces może odnieść, bo ma większy potencjał niż obecny mistrz złotego rosteru. Na laury w jednym z głównych rosterów jest jednak za krótki.

napisane przez filomatrix w dniu : 21-01-2018

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy