Jackie Gayda, Dużo o Christianie, Kazarian, Słaby rating Primetime Special, Wyniki i Karty

Przemysław Naruszewicz (Przemk0)
Newsów: 478- Jak już informowaliśmy wcześniej Jackie Gayda pojawi się w TNA. Tym razem już oficjalnie możemy to potwierdzić, wraz z linkiem do odpowiedniego newsa na oficjalnej stronie TNA :

http://www.tnawrestling.com/fullnews.php?home=290

- TNA Impact! Primetime Special uzyskało rating 0.9! Taki wynik to duży zawód dla TNA i SpikeTV które liczyły na lepszy wyniki. Zważywszy że normalne Impacty uzyskują podobny wynik, a nie dość że mają tylko 1h to jeszcze lecą w gorszym czasie antenowym. Jeśli do tego dołożymy fakt że SpikeTV mocno promowało ten specjalny odcinek, a TNA zafundowało kilka pojedynków o jakości PPV.. to mamy pełen obraz klapy. CSI które konkurowało w tym czasie z Impactem uzyskało rating 1.9.

- Christian :Aktualnie przyszłość Christiana jest nadal mało jasna. Aktualnie odszedł z WWE i nie ciąży na nim klauzula która zabrania przez mu walczyć przez 90 dni. Stało się tak dlatego że Christian nie odszedł z WWE przed zakończeniem kontraktu, ani nie został zwolniony. Christian może zacząć walczyć w dowolnej federacji nawet od jutra.

Christian w TNA zarabiałby ok. $2.000 dolarów tygodniowo czyli mniej więcej tyle ile zaproponowano Matt'iemu Hardy. Mimo znacznie mniejszych zarobków niż w WWE.. praca w TNA ma zaletę iż Christian musiałby uczestniczyć tylko w 4 galach miesięcznie a nie 12-15 jak w federacji Vince'a M. Także miejsce zamieszkania Christiana (Floryda) wypada bardzo korzystnie.

Co ciekawe Christian w prawdziwym życiu jest dobrym znajomym Rhino oraz... bookera w TNA Scotta D'Amore. TNA jest także przyjazne (tak jak było to w przypadku Kevina Nasha) jego występom w filmach, aktualnie wrestlera ma dostać dużą rolę w Lutym 2006.

Mimo tego wszystkiego Christian trzeba zaznaczyć że Christian rozstał się z WWE w dobrych stosunkach. Wiele osób mówi że gdyby podpisał kontrakt z TNA to Vince McMahon i spółka uznaliby to za zdradę.. i powrót do WWE byłby utrudniony mocno.

- Kazarian :Kazarian powinien wrócić do TNA w 2006 roku, jednak nic nie jest postanowione jeszcze oficjalnie.


- Istnieje plotka że kontrakt Chrisa Benoita wygaśnie w tym miesiącu. Można spekulować, że wskazuje na to jobowanie Chrisa w ostatnich walkach wliczając w to stratę U.S. Title na rzecz Bookera T. Gdyby jednak plotka okazała się prawdą to można się zastanawiać czy dostanie on podobną (gorszą) ofertę odnowienia kontraktu co Christian i Dudleys boys. Jak wiemy wynikiem tego jest sytuacja w której Dudleys już występują w TNA, a Christian jest tego bliski. A więc Benoit w TNA?? Zobaczymy :) narazie to tylko plotki plotki :)

- Karta na następny Impact i wyniki Primetime Special :

Sobotni "iMPACT!" (na 24 godziny przed PPV Genesis) będzie zawierał :MAIN EVENT - SIX MAN TAG TEAM ACTION
NWA World Heavyweight Champion Jeff Jarrett and NWA World Tag Team Champions America's Most Wanted vs. "The Charismatic Enigma" Jeff Hardy, Lance Hoyt and Chris Sabin

FINISHER CHALLENGE - STYLES CLASH VS. CANADIAN DESTROYER
"The Phenomenal" AJ Styles vs Petey Williams"The Samoan Submission Machine" Samoa Joe vs. Austin Aries

A także .. Kip James w akcji.
--

Wyniki z 2h "iMPACT!" Primetime SPECIAL:

* Jeff Hardy, Sabu & Lance Hoyt pokonali The Diamonds In The Rough

* "The Alpha Male" Monty Brown pokonał Brian'a Gamble

* AJ Styles, Sonjay Dutt & Austin Aries pokonali The Fallen Angel, Samoa Joe & Alex Shelley

* Team 3D pokonali Team Canada

* Jeff Jarrett pokonał Rhino i kolejny raz zdobył pas mistrza świata.

dodane przez Przemysław Naruszewicz (Przemk0) w dniu: 06-11-2005 00:21:12

Udostępnij

Komentarze ()

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

od siebie dodam ze gala, poza walka Mony Browna byla swietna

napisane przez RazorR w dniu : 06-11-2005

Christian sąsiaduje także "przez płot" z Chrisem Jericho (przynajmniej w 2000 roku mieszkali obok siebie)

napisane przez pz1976 w dniu : 06-11-2005

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy