Informacje z pierwszego dnia tapingów Impact Wrestling - nowy mistrz TNA Heavyweight

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery wydarzeń z wczorajszych tapingów Impact Wrestling!

Mimo doniesień, które temu zaprzeczały, Alberto del Rio jednak pojawił się na zapleczu tapingów Impact Wrestling. Były WWE Champion zadebiutował jako Alberto El Patron. Co ciekawe, na zapleczu gali, mimo wciąż obowiązującego kontraktu z WWE, była obecna Paige. Prezydent Impact Wrestling Ed Norholm wysłał za pośrednictwem Twittera zdjęcie z tapingów ukazujące El Patrona i Jeffa Jarretta.
Pozostając w temacie, w debiutanckim pojedynku w Impact Wrestling Alberto del Rio pokonał Bobby'ego Lashleya i przejął tytuł TNA Heavyweight.

Wcześniej podawaliśmy, że zdegradowanie Johna Gaburicka miało być powodem, dla którego del Rio jednak nie pojawi się w Impact Wrestling. Jak jednak można przeczytać powyżej, tak się nie stało. Del Rio miał dogadać się z oficjelami Impact w ciągu kilku ostatnich dni. Prawdopodobnie było to podyktowane utratą braci Hardy oraz Drew Gallowaya i Alberto miał wypełnić tę pustkę. Występ Alberto miał być do końca trzymany w tajemnicy, lecz o jego obecności poinformował prezydent Impact Wrestling Ed Norholm, który prawdopodobnie nie był wtajemniczony w całą tę sprawę.

Bruce Prichard zadebiutował w trakcie nagrań Impact Wrestling jako postać heelowego General Managera. Ogłosił, między innymi, że nazwa "TNA" zostaje oficjalnie porzucona na rzecz "Impact Wrestling".

Dowiedzieć się można było też, że Impact Wrestling tegoroczne Slammiversary PPV planuje zorganizować 2 lipca.

Podczas realizacji tapingów pojawił się tez Cody Rhodes z pasem GFW Next-Gen. Cody szukał Moose'a i wygląda na to, że właśnie z Moose'em zacznie nowy program. Dwóch zawodników zmierzyło się także o tytuł Impact Grand Championship należący do Moose'a.

Prezydent Impact Wrestling Ed Norholm poinformował, że na zapleczu tapingów obecna była zawodniczka NXT, Rachael Ellering. Ellering pracuje w NXT jako Rachael Evers i najwyraźniej nie podpisała żadnej wiążącej umowy z WWE, skoro pojawiła się na tapingach IW. Jak można się domyśleć, Rachael jest córką managera Authors of Pain, Paula Elleringa.

Komentarze (6)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Z ADR to się robi taka Prostytutka (żeby nie napisać że Dziwka), która pójdzie wszędzie gdzie dobrze zapłacą. Dobrze, że Dywizja Knockout jest słaba bo Paige może się czuć trochę pewniej :P

napisane przez filomatrix w dniu : 03-03-2017


Cytat: filomatrix

Z ADR to się robi taka Prostytutka (żeby nie napisać że Dziwka), która pójdzie wszędzie gdzie dobrze zapłacą. Dobrze, że Dywizja Knockout jest słaba bo Paige może się czuć trochę pewniej :P


Hej, chyba właśnie po to jest wrestlerem by zarabiać?

napisane przez maly619 w dniu : 03-03-2017

Nie kwestionuję tego, że zarabia bo wiadomo, że za coś żyć trzeba. Nie podoba mi się tylko w jakiej atmosferze to robi. Najczęściej w związku jego występami czy umową wiążą się kontrowersje. To mi się nie podoba.

napisane przez filomatrix w dniu : 03-03-2017

No dobra, tylko jakie kontrowersje są tym razem? Dogadał się z nimi, dołączył i dali mu pas. Ja tu nie widzę nic kontrowersyjnego.

napisane przez maly619 w dniu : 03-03-2017

Tym razem jeszcze nie ma żadnych. ADR to taka Persona, że pytanie jest nie "czy", tylko "kiedy" się pojawią.

napisane przez filomatrix w dniu : 03-03-2017

Powiedzieli że dadzą mu pas do przyjął oferte...podobnie było z US title kiedy wracał do WWE hmm

napisane przez coolerss w dniu : 03-03-2017

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy