Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka na Raw

Arkao
Newsów: 1109

Oficjalnie potwierdzono, że na najbliższym Raw Hardy Boyz otrzymają szansę na odzyskanie pasów drużynowych. Jeff oraz Matt spotkają się w ringu oczywiście z Cesaro i Sheamusem, którzy okazali się lepsi na gali Extreme Rules.

Po wczorajszym live evencie NXT w Anglii Pete Dunne zaatakował Marka Andrewsa. Oficjalnie ogłoszono, że na dzisiejszej gali dojdzie do walki między tą dwójką, a stawką będzie mistrzostwo UK. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że feud tych zawodników zostanie przeniesiony do telewizji i dwójka ta zmierzy się na gali w Brooklynie.

W ostatnich miesiącach pojawiły się spekulacje, że gwiazdor federacji RoH Dalton Castle może przenieść się do NXT. Okazało się jednak, że przedłużył on kontrakt z obecnym pracodawcą, więc w najbliższym czasie nie pojawi się w Orlando.

Dwie gwiazdy NXT, które pojawiają się na lokalnych galach złotego brandu, zaręczyły się w ostatnich dniach. Chodzi oczywiście o Monteza Forda oraz Biancę Flair. Redakcja Wrestling.pl życzy tej dwójce szczęśliwego związku.

Darmowy Money in the Bank Ladder Match z 2014r.:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy