Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka na Raw

TJCACPJ
Newsów: 943

Oficjalnie potwierdzono, że na najbliższym Raw Hardy Boyz otrzymają szansę na odzyskanie pasów drużynowych. Jeff oraz Matt spotkają się w ringu oczywiście z Cesaro i Sheamusem, którzy okazali się lepsi na gali Extreme Rules.

Po wczorajszym live evencie NXT w Anglii Pete Dunne zaatakował Marka Andrewsa. Oficjalnie ogłoszono, że na dzisiejszej gali dojdzie do walki między tą dwójką, a stawką będzie mistrzostwo UK. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że feud tych zawodników zostanie przeniesiony do telewizji i dwójka ta zmierzy się na gali w Brooklynie.

W ostatnich miesiącach pojawiły się spekulacje, że gwiazdor federacji RoH Dalton Castle może przenieść się do NXT. Okazało się jednak, że przedłużył on kontrakt z obecnym pracodawcą, więc w najbliższym czasie nie pojawi się w Orlando.

Dwie gwiazdy NXT, które pojawiają się na lokalnych galach złotego brandu, zaręczyły się w ostatnich dniach. Chodzi oczywiście o Monteza Forda oraz Biancę Flair. Redakcja Wrestling.pl życzy tej dwójce szczęśliwego związku.

Darmowy Money in the Bank Ladder Match z 2014r.:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy