Goldberg o swojej przyszłości, Drew McIntyre żegna się ze sceną niezależną

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 687

W trakcie Raw Talk do ringu wyszedł Goldberg wraz z synem. Były Universal Champion zapowiedział, że żegna się z fanami... ale tylko tymczasowo. Podkreślił też, że nigdy nie jest pewne, co wydarzy się w przyszłości. Co ciekawe, stwierdził, że cała jego wypowiedź jest poza skryptem. Segment można zobaczyć na WWE Network.

Link do filmu


Podczas pożegnania The Undertakera z fanami na WrestleManii 33 spod kontroli wymknęły się płomienie ognia, które spowodowały pożar na stage'u. Strażacy szybko zareagowali, a na incydent uwagę zwrócili nieliczni, bowiem większość była przejęta odejściem "Deadmana".
Drew McIntyre (Drew Galloway) pod koniec kwietnia zaliczy ostatnie występy na scenie niezależnej, biorąc udział w galach EVOLVE 22 i 23 kwietnia. Szkot podziękował wszystkim fanom za wspaniałą reakcję na jego dołączenie do NXT. Skomentował także koniec kariery The Undertakera.

Crazy Mary Dobson przywróciła swój ringname w nicku na Twitterze sprzed podpisania kontraktu z NXT. Prawdopodobnie oznacza to, że zakończyła swoją przygodę z produktem Vince'a McMahona. W NXT występowała jesienią, głównie na live eventach jako Sarah Bridges.

Na Main Event w tym tygodniu nagrano pojedynki Akiry Tozawy z Drew Gulakiem i Curtisa Axela z Titusem O'Neilem.

Dzisiejsze SmackDown, podobnie jak Raw, odbędzie się w Amway Center w Orlando. Nie zapowiedziano jak na razie walk. Zapowiedź z WWE.com sugeruje jednak, że zobaczymy jakiś debiut na niebieskiej tygodniówce w ramach odpowiedzi na wczorajszy występ The Revival na Raw.

Natomiast na 205 Live odbędzie się walka o miano pretendenta do WWE Cruiserweight Championship. Zmierzą się: Austin Aries, Jack Gallagher, Mustafa Ali i TJ Perkins.

Emma o powrocie na Raw i ogłoszeniu Vince'a McMahona:

Link do filmu

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy