Goldberg główną gwiazdą zbliżającego się Hall of Fame, Dwie główne gwiazdy WrestleManii

Arkao
Newsów: 1151

Wszystko wskazuje na to, że już w najbliższym czasie Goldberg zostanie oficjalnie zapowiedziany jako członek klasy Hall of Fame 2018. Legenda WCW ma być największą atrakcją eventu, który będzie odbywał się przed WrestleManią. Możliwe, że były Universal Champion pojawi się na zbliżającym jubileuszowym Raw, gdzie oficjalnie zostanie to ogłoszone.

Obecne plany oficjeli zakładają, że WrestleMania 34 zostanie oparta na dwóch głównych walkach. Będzie to pojedynek między Romanem Reignsem i Brockiem Lesnarem o pas Universal oraz walka między Johnem Ceną a Undertakerem, która ma zakończyć karierę Deadmana. Pozostałe wielkie walki mają mieć miejsce z udziałem takich wrestlerów jak AJ Styles, Kurt Angle, Triple H oraz Braun Strowman.

Gala Royal Rumble prawdopodobnie będzie ostatnim momentem, gdy powrócić może Neville. Brytyjczyk opuścił Raw kilka miesięcy temu i od tego czasu nie pojawił się w produkcie federacji. Wydaje się, że nic do tej pory się nie zmieniło, ale w przeszłości to podczas Royal Rumble Matchu powracały nieobecne gwiazdy.

John Cena oraz Brock Lesnar podczas urodzinowego Raw będą obecni na gali w Brooklynie, a nie w Manhattan Center. Nie wiadomo, gdzie będą znajdować się pozostałe gwiazdy federacji, ale wszystko powinno się wyjaśnić do rozpoczęcia Raw.

TJP niszczy okolice ringu:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy