Gabriel Iglesias zapowiedziany na SmackDown, Gwiazdy WWE odwiedziły jednostkę wojskową

TJCACPJ
Newsów: 943

Bill Goldberg został oficjalnie zapowiedziany na Raw w Cleveland, które odbędzie się 23 stycznia. Będzie to tym samym ostatni odcinek „czerwonej tygodniówki” przed galą Royal Rumble. Były WCW World Champion pojawi się też 2 stycznia, czyli na pierwszym Raw w zbliżającym się roku.

WWE.com podało informację, że na najbliższym SmackDown pojawi się Gabriel Iglesias. Komik ten znany jest na całym świecie, a jego kanał na YouTube cieszy się wielką popularnością. Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie jego rola podczas specjalnego wystąpienia ma wtorkowej gali.

W najbliższym czasie tradycyjnie już wyemitowana zostanie gala Tribute to the Troops poświęcona amerykańskim żołnierzom. Big Show, Charlotte, Mark Henry, R-Truth oraz Alicia Fox odwiedzili w ostatnim czasie jedną z jednostek wojskowych, promując ten event.

😎 #Troops 🇺🇸 thank you.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ms. Charlotte Flair (@charlottewwe)🚡🇺🇸❤ #Troops #USA #HandShakeTour

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ms. Charlotte Flair (@charlottewwe)Time for lift off✨ 🚀✨ #blessed for the opportunity to Thank the Troops for #America's safety! #TTT @WWE

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika thefoxxyone (@thefoxxyone)🌎✨🖐🏾😽✌🏾 #troops

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika thefoxxyone (@thefoxxyone)Swoje 48 urodziny obchodzi dzisiaj Kurt Angle. WWE złożyło życzenia swojemu byłemu zawodnikowi za pośrednictwem Instagrama. Redakcja Wrestling.pl przyłącza się do życzeń dla mistrza olimpijskiego z Atlanty.

Happy Birthday to #TheOlympicHero, #KurtAngle!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WWE (@wwe)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy