Enzo Amore nie będzie obecny na dzisiejszym 205 Live, Walki zapowiedziane na SmackDown

Arkao
Newsów: 1109

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że WWE planuje zakończyć rywalizację między Braunem Strowmanem a Kane'em na gali Royal Rumble. Na dzisiejszym Raw ogłoszono jednak, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się pojedynek dwóch gigantów. Możliwe więc, że federacja postanowiła przyspieszyć obrót spraw i już w poniedziałek Strowman pokona Big Red Monstera i zakończy tę rywalizację.

Enzo Amore nie będzie obecny na dzisiejszym 205 Live. Mistrz dywizji Cruiserweight ruszył z całą resztą rosteru Raw na tour po Indiach. Możliwe, że na dzisiejszej gali telewizyjnej nie pojawi się także Kalisto, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Na tegorocznej specjalnej gali Tribute to the Troops pojawią się zawodnicy Raw, SmackDown oraz NXT. Do tego przed kamerami zamelduje się kilka legend takich jak Sgt Slaughter oraz Ricky „The Dragon” Steamboat.

Oficjalnie zapowiedziano trzy pojedynki, które odbędą się na dzisiejszym SmackDown. Bobby Roode spotka się w ringu z Baronem Corbinem, Charlotte zawalczy z Taminą, a New Day podejmą Ruseva i Aidena Englisha.

One Man Gang vs Super Giant Ninja:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy