Enzo Amore nie będzie obecny na dzisiejszym 205 Live, Walki zapowiedziane na SmackDown

Arkao
Newsów: 1132

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że WWE planuje zakończyć rywalizację między Braunem Strowmanem a Kane'em na gali Royal Rumble. Na dzisiejszym Raw ogłoszono jednak, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się pojedynek dwóch gigantów. Możliwe więc, że federacja postanowiła przyspieszyć obrót spraw i już w poniedziałek Strowman pokona Big Red Monstera i zakończy tę rywalizację.

Enzo Amore nie będzie obecny na dzisiejszym 205 Live. Mistrz dywizji Cruiserweight ruszył z całą resztą rosteru Raw na tour po Indiach. Możliwe, że na dzisiejszej gali telewizyjnej nie pojawi się także Kalisto, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Na tegorocznej specjalnej gali Tribute to the Troops pojawią się zawodnicy Raw, SmackDown oraz NXT. Do tego przed kamerami zamelduje się kilka legend takich jak Sgt Slaughter oraz Ricky „The Dragon” Steamboat.

Oficjalnie zapowiedziano trzy pojedynki, które odbędą się na dzisiejszym SmackDown. Bobby Roode spotka się w ringu z Baronem Corbinem, Charlotte zawalczy z Taminą, a New Day podejmą Ruseva i Aidena Englisha.

One Man Gang vs Super Giant Ninja:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy