El Patron odnosi się do pogłosek wokół zwolnienia z Impact Wrestling

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

Przez ostatnie kilka dni prawdziwy powód zwolnienia Alberto El Patrona był tematem wielu dyskusji. Patron zwolniony został z obowiązującego kontraktu z Impact Wrestling oficjalnie z powodu niestawienia się na galę Impact vs Lucha Underground. Wśród domysłów na ten temat były również dość ekstremalne, jak wieść o tym, że Patrona rzekomo znaleziono w jego pokoju hotelowym w stanie wyraźnie wskazującym na zbytnie zażycie kokainy.

Sam Alberto zdementował wszystkie plotki, twierdząc w wywiadzie dla SportingNews.com, że powodem opuszczenia przez niego gali była "nagła sytuacja rodzinna", a także powiedział, że rozumie i akceptuje decyzję Impact Wrestling.

"Powodem mojej nieobecności była nagła sytuacja rodzinna. Moja rodzina, moje dzieci są dla mnie priorytetem. Ta sytuacja dotyczyła ich, więc podjąłem taką, a nie inną decyzję."

Patron zapowiedział także, że jego dalsza kariera wrestlingowa będzie kontynuowana w Meksyku i już w przyszłym roku Patron planuje ją zakończyć, koncentrując się na promowaniu Combate Americas.

Poniżej znajduje się wspomniany wywiad, w którym El Patron odnosi się do tej sytuacji, a także porusza temat Combate Americas jako prezydent i medialny reprezentant federacji:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy