Dwaj kandydaci do zwycięstwa w Royal Rumble Matchu, Sytuacja Deville

Arkao
Newsów: 1132

Do gali Royal Rumble zostały już niecałe dwa miesiące, ale WWE chyba jeszcze nie zdecydowało, jak będzie wyglądała końcówka walki wieczoru. Praktycznie pewne jest to, że zwycięży zawodnik, który nie będzie związany z Raw. Dwoma głównymi faworytami są obecnie Shinsuke Nakamura oraz John Cena. Wiele zależy jednak od wyniku main eventu Clash of Champions, bowiem jeżeli obecny mistrz obroni tytuł, zwiększy to jednocześnie szanse Nakamury. Jeżeli złoto trafi w ręce Jindera Mahala, to bardziej realny jest pojedynek Mahal-Cena na największej gali roku.

Nawet jeżeli WWE zdecyduje się na pojedynek AJ Styles vs Shinsuke Nakamura na WrestleManii 34, to bardzo możliwe, że John Cena podejmie tego samego dnia Jindera Mahala, ale bez tytułu mistrzowskiego na szali. Działa to także w drugą stronę i Styles może walczyć z Nakamurą bez pasa w tle.

Podobno Sonya Deville dowiedziała się o swoim debiucie na Raw zaledwie pięć godzin przed rozpoczęciem gali. Dwa dni wcześniej brała ona udział w gali TakeOver: WarGames, gdzie w Dark Matchu podejmowała Ruby Riott.

Triple H vs John Cena:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Moim zdaniem na Wrestlemanii 34 na 90 % odbędzie się pojedynek Styles - Nakamura. Czy bez pasa czy z pasem ten pojedynek będzie pewny. Ale myślę, że pas WWE nadałby temu starciu więcej smaczku. Zaraz po przyjściu Japończyka krążyły plotki o jego pojedynku z AJ'EM. Nie ma co się dziwić Chairmanowi, będzie on chciał zrobić jedną z najlepszych walk w historii Wrestlemanii. Gdyby to tego doszło myślę, five star match od Meltzera raczej byłby pewny. Wolałbym pojedynek dwóch geniuszy w ringu niż walkę o "dobro" USA.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 03-12-2017

Z tej dwojki to wole zeby wygral Royal Rumble John Cena.
Jakby wygral Randy Orton lub Booby Roode - tez nie byloby zle.

napisane przez grzegorz w dniu : 04-12-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy