Dwa pasy TNA zawieszone, Joey Ryan o swoim zwolnieniu z federacji, Bound for Glory Series

Vercyn
Newsów: 768

Z TNA pożegnała się Manager of Live Events – Lindsey Bynum. Przejęła ona wcześniej obowiązki zwolnionych ostatnio z federacji Chrisa Thomasa i Jules Wortman.

Taz pozostaje w TNA. W ostatnim tygodniu odnowił wygasający kontrakt z federacją.

Sam Shaw pozostał jeszcze w TNA i nie był ofiarą ostatnich cięć wydatków. Natomiast Taeler Hendrix sama poprosiła o rozwiązanie kontraktu.

Obecnie nie ma planów, aby przywrócić do telewizji Jeffa Jarretta i Karen Jarrett.

TNA zawiesiło w ostatnich tygodniach dwa swoje pasy. Pierwszym były nieużywane i prawie już zapomniane TNA Knockouts Tag Team Titles, które przez ponad rok posiadali ODB i Eric Young. Drugi pas to TV Title przejęty przez Abyssa na Slammiversary. Pas zniknął razem z jego postacią. Pasy drużynowe kobiet raczej nie powrócą, bo zdaniem oficjeli nie ma odpowiedniej liczby pań w rosterze do tych tytułów. Federacja ma zamiar skupić się na swoich innych projektach, jak BFG Series, GutCheck czy Open Fight Night. Natomiast pas TV może kiedyś powróci, jeżeli znajdzie się dla niego poważna rola.

Podczas ostatnich live eventów doszło do dwóch walk w ramach Bound for Glory Series. W jednym z nich Christoper Daniels pokonał Josepha Parka i zgarnął 7 punktów do rankingu. Dzień wcześniej Jeff Hardy spinował Austina Ariesa i również zgarnął 7 punktów. Oto aktualna sytuacja w tabeli:
1. Magnus- 24 pkt
2. Samoa Joe- 19 pkt
3. Jeff Hardy- 17 pkt
4. Christopher Daniels- 14 pkt
5. AJ Styles- 12 pkt
6. Mr. Anderson- 7 pkt
7. Austin Aries- 7 pkt
8. Hernandez- 7 pkt
9. Jay Bradley- 0 pkt
10. Kazarian- 0 pkt
11. Bobby Roode- 0 pkt
12. Joseph Park- -10 pkt

Joey Ryan w jednym z wywiadów powiedział, że od dłuższego czasu spodziewał się zwolnienia z federacji, ponieważ dostawał regularną pensję, ale nie pojawił się w programie. Dodał także, że dostał się do federacji dzięki znajomości z Davidem Laganą, gdyż współpracował z nim wcześniej w Ring of Honor, NWA Hollywood i Ring Ka King. Potem dostał od Lagany namiar na Ala Snowa, a ten po zobaczeniu klipu postanowił zrobić z niego uczestnika GutChecka. Informację o rozwiązaniu kontraktu także otrzymał od Ala– „to nie jest nic w związku z Toba czy Twoją pracą, chodzi tylko o cięcie kosztów”. Joey dodał, że rozumie to, bo federacja jest w trasie i szuka maksymalnych zysków gdziekolwiek może, ale nie ma im tego za złe. Powiedział także o sposobie wypłacanie pensji przez federację. TNA wypłaca normalną miesięczną stałą kwotę plus dodatkowe pieniądze za wszystkie występy ringowe.

Na zapleczu TNA panuje odczucie, że zatrudnienie byłego dyrektora wykonawczego WWE Johna Gaburicka to początek pozytywnych zmian w federacji za kulisami. Pozytywne recenzje zbierają także Rafael Morfii (sprawy medialne), Dave Lagana i Matt Conway (creative team) oraz Jason Hervey (sceny z zaplecza i wywiady).

W tym tygodniu na gali Impact Wrestling otrzymamy walkę Gail Kim i Taryn Terrell w Ladder Matchu o miano pretendenta do Knockouts Title. Oprócz tego dojdzie do trzech starć drużynowych w ramach Bound for Glory Series. Drużyny będą złożone z przypadkowych zawodników BFG Series, a członkowie zwycięskich teamów zmierzą się w Gauntlet Matchu, którego zwycięzca otrzyma 25 do rankingu BFG.

Matt Morgan ogłosił na Twitterze, że spodziewa się potomka, a jego żona jest w ciąży. Zamieścił także takie oto zdjęcie:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Swoich potomków, dokładnie bliźniaków, spodziewa się również Mr. Anderson.

Plakat Impact Wrestling Destination X, które odbędzie się 18 lipca w Louisville. Main eventem będzie starcie Bully Ray’a z Chrisem Sabinem o TNA World Heavyweight Championship.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

dodane przez Vercyn w dniu: 08-07-2013 21:33:26

Udostępnij

Komentarze (12)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Powiedział także o sposobie wypłacanie pensji przez federację. TNA wypłaca normalną miesięczną stałą kwotę plus dodatkowe pieniądze za wszystkie występy ringowe.


Nie kłam Joey! I tak wszyscy wiemy, że TNA płaci w miskach ryżu.

napisane przez radiomagnetofon w dniu : 08-07-2013

w sumie ciężko się temu dziwić. midcardu w TNA nie ma, to i pas poszedł się prokreować.

napisane przez Nook w dniu : 08-07-2013

Słuszne decyzje co do tych dwóch pasów. Szkoda mi Taeler bo jak dla mnie mogłaby coś ugrać w TNA a w WWE mają dużo zawodniczek w NXT i trudno jej tam będzie jeżeli w ogóle by ją zechcieli.

napisane przez B-Side w dniu : 08-07-2013

Drużynowe pasy pań były głupotą już od samego początku, bo taki pomysł nie miał prawa się udać. Z jednym programem i tak okrojoną dywizją nie ma miejsca na dwa pasy. W zasadzie od dłuższego czasu nikt na nie i tak nie zwracał uwagi, ale nie ukrywam, że czasem ostro trzeba było myśleć, żeby zgadnąć kto obecnie jest posiadaczem owych pasów. TV Title to temat rzeka. Co jakiś czas nowa idea tego tytułu, pas Legend, global, tv itd. Nic nie znaczący i non stop zmieniany, a ostatnio służył jako zabawka dla Devona. Tak jak już wcześniej napisałem w TNA nie ma miejsca na takie pasy, gdy jest ciągle jedna tygodniówka. Szkoda na nie czasu, choć na promocję gal ppv mają dłuuuuuugie tygodnie. :twisted:

napisane przez MattDevitto w dniu : 08-07-2013

Jedna, wielka głupota... rozumiem drużynowe pasy kobiet, ale sytuacja z pasem TV?!

Głupota! Wybaczcie szczerość i bezpośredniość, ale po jaki ch*j było silić się na utratę pasa przez Devona i segmenty z Parkiem i Abyssem? :roll: Jak to tym razem wytłumaczymy? Pojawiła się nowa mafia i zabiła potwora, który przy okazji zjadł pas, a ten za pół roku wróci i stwierdzi, że w szpitalu wojewódzkim w Białymstoku dostąpił zaszczytu czyszczenia żołądka i go przywrócił do rzeczywistości? Bądźmy poważni...

Rozumiałem w wrestlingu wiele rzeczy, obecnie w TNA nie rozumiem większości... świetne pomysły, debilne rozwiązania... walczymy o ratingi?! :roll:

napisane przez E_9 w dniu : 08-07-2013

Zaczynam się bać, że pozbędą się też pasa X-Div... W końcu ciągle nie ma na niego pomysłu... Oddanie go przez Sabina na Destination X to idealny moment... Nie chcę tego i zdziwi mnie taka sytuacja, ale nie powiecie mi że to niemożliwe.

napisane przez aRo w dniu : 09-07-2013


Cytat: Push2Play

Drużynowe pasy pań były głupotą już od samego początku,


A jakieś argumenty ? Bo ja pamiętam czasy jak liczba pań była z 3 może 4 krotnie większa jak dziś. Nie wiem czy wiesz ale niegdyś zawodnicy mogli mieć kontrakt z TNA i występować również w innych fedkach ( RoH, NJP).
btw. TNA powinno wrócić do tego pomysłu ( oczywiście nie chodzi o Main Eventerów ) aby osoby z mid cardu mogły również występować na scenie niezależnej bo póki co ich rozwojówka nie stoi na wysokości zadania.

Co do pasa TV to przewidziałem jego zniknięcie w temacie o IW o to bynajmniej nie dlatego, że mam wujka w TNA :twisted:


Cytat: E_9


Głupota! Wybaczcie szczerość i bezpośredniość, ale po jaki ch*j było silić się na utratę pasa przez Devona i segmenty z Parkiem i Abyssem?


A jakby pas zniknął "ot tak", to był byś zadowolony ? Po co szukać na siłę dziury w całym skoro to jest dobry krok ?


Cytat: aRo
Zaczynam się bać, że pozbędą się też pasa X-Div...


To chyba taki czarny żarcik, bo nie wyobrażam sobie zniknięcia pasa X dywizji zważywszy na to że to obecnie droga do ME ( Aries ) w przeciwieństwie do tag 'ów - które od rozpadu BM nie dały żadnych dobrych świeżych postaci do ME.

napisane przez Icon w dniu : 09-07-2013


Cytat: Icon

A jakieś argumenty ? Bo ja pamiętam czasy jak liczba pań była z 3 może 4 krotnie większa jak dziś. Nie wiem czy wiesz ale niegdyś zawodnicy mogli mieć kontrakt z TNA i występować również w innych fedkach ( RoH, NJP).
btw. TNA powinno wrócić do tego pomysłu ( oczywiście nie chodzi o Main Eventerów ) aby osoby z mid cardu mogły również występować na scenie niezależnej bo póki co ich rozwojówka nie stoi na wysokości zadania.

Wiesz dla mnie tutaj nie ważna była liczba zawodniczek, choć przyznaje, że kilka lat temu ta dywizja była znacznie większa i pasy tag teamowe mogły mieć nawet miejsce, ale były po prostu niepotrzebne. TNA ma jeden program i siłą rzeczy na knockouts przeznacza zaledwie kilka/kilkanaście minut. Czasem ledwo straczy czasu do wypromowania głównego pasa pań. Ciężko mi sobie wyobraźić by TNA dało jeszcze więcej czasu na promocje swoich zawodniczek. Mało ważna jest dla mnie ilość, bo to mogło wypalić, ale było niewykonalne, żeby promować dwa tytuły w tak małej dywizji. Nawet WWE ma jeden pas dla div, choć programów ma kilka. Oczywiście tu sytuacja jest jasna, bo dywizja jest w tej chwili bardzo mała, ale gdyby to był pomysł dochodowy to Vince na pewno by takie pasy utworzył. Z tego co pamiętam to początkowo te pasy były tylko po to, żeby zdobyło je TBP, a potem coraz bardziej były odsuwane od programu. Rozwiązaniem mógł być ten program osobny dla knockouts, który TNA kiedyś bodajże chciało wprowadzić, ale to byłby jeszcze większy faux pas z ich strony. Pasy były niepotrzebne, bo więcej już federacja nie może zainwestować w panie. Po prostu nie mają na to czasu i nigdy nie mieli z jednym impactem w tygodniu. Bo chyba Xplosion to nikt nie traktuje poważnie.

napisane przez MattDevitto w dniu : 09-07-2013


Cytat: Push2Play


po prostu niepotrzebne. TNA ma jeden program i siłą rzeczy na knockouts przeznacza zaledwie kilka/kilkanaście minut. Czasem ledwo straczy czasu do wypromowania głównego pasa pań. .


Pasy są obecnie niepotrzebne to fakt, jednak
tutaj dochodzimy do podstawowego problemu, a mianowicie to sposobu prowadzenia tygodniówek. Niegdyś gdy TNA nie było tak poukładane, a feudy nie ciągnęły się po kilka(naście) miechów, tylko 3-4 ( i z przerwami ) panie miały znacznie więcej czasu dla siebie. Mniej więcej to wyglądało tak, że dziś mistrzyni KO, za tydzień TTKO, następnie jakiś kilku osobowy mecz eliminacyjny i tak w koło Macieju ( zawieszanie/ wznawianie nagle programów to taka mała wizytówka Russo ). Dziś w miesiąc dostajemy mniej ( zarówno pod względem historii jak i walk i ich rodzajów ) niż niegdyś. Można powiedzieć, że TNA samo się zapędziło w kozi róg. Przydała by się jakaś wypadkowa pomiędzy bookingiem Russo a Prichard.

napisane przez Icon w dniu : 09-07-2013


Cytat: Icon

Można powiedzieć, że TNA samo się zapędziło w kozi róg.

To jest chyba główny problem całej sprawy. Wystarczy spojrzeć na to jak wyglądają obecne impakty i nie ma opcji by coś tam jeszcze upchnąć, szczególnie, że nie ma teraz ppv, gdzie można by rozegrać np. BFG Series. Właśnie takie pomysły jak BFG Series, GutChecki czy Open Fight Night powodują brak czasu na inne rzeczy. TNA skupia się na tym by wszystko było na jednym impakcie, a do tego dochodzą jeszcze Asy i Ósemki oraz obecnie MEM. Jak na ponad godzinę programu to jest o wiele za dużo. TNA powinno zrezygnować z GutChecków na pewno, bo jak widzimy po ostatnich zwolnieniach, niewiele wprowadzają do federacji. Ten czas można lepiej wykorzystać. Kiedyś miałem nadzieję na drugą tygodniówkę od federacji Carter, ale gdy TNA ma problemy finansowe nie ma ona prawa powstać. TNA stało się niewolnikiem własnych pomysłów przez co też impakty zaczynają cierpieć na tym. Nie jest to bynajmniej kwestia ostatnich tygodni, ale już rok temu męczyły mnie impakty w czasie BFG Series, gdzie przecież trzeba rozegrać te kilka walk. Sami wiemy, że cierpią na tym segmenty i inne programy.

napisane przez MattDevitto w dniu : 09-07-2013

Może od razu TNA powinna wycofać pasy world title lub dywizji x, a zamiat tych tytułów dać pas Hulka Hogana ;)

napisane przez trepel h w dniu : 09-07-2013

Dla mnie tam pasa tv, czy wczesniej tna legends champ to nie powinien być nigdy wprowadzony ,wziął się tak z nikąd i nigdy bardziej go niepromowano.Zrobiono go tylko po to by móc zrezygnować z jakiegoś motywu walki.Wcześniej tna radziło sobie o wiele bardziej i nie było widać braku jakiegoś pasa, a roster był wtedy obszerny.Pas tag teamowy knockouts mi sie podobał ,fajne walki jak na panie,była to też nowość.

napisane przez Caribbean Cool w dniu : 09-07-2013

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy