Duży push McIntyre'a? Druga szansa dla Deville

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 459

Drew McIntyre wkrótce może stać się jedną z najważniejszych postaci na Raw. Póki co został co prawda połączony w tag team z Dolphem Zigglerem, ale jednym z głównych zwolenników pushu Szkota jest ponoć sam Vince McMahon. Prezes WWE widzi w McIntyrerze duży potencjał. Warto też pamiętać, że podczas poprzedniej przygody Drew z federacją także był ulubieńcem McMahona.

Paige potwierdziła walkę drugiej szansy Sonyi Deville o kwalifikację do Money in the Bank Matchu.Gwiazdy WWE kończą już tour po Europie. Część rosteru, czyli reprezentanci Raw, wróciła już do USA. Na zawodników i zawodniczki SmackDown czeka jeszcze jeden live event, w Monachium. Po najbliższych tygodniówkach wszyscy mają dostać kilka dni wolnego, by zregenerować siły.

Zdjęcia z live eventu w Newcastle:

Reakcje gwiazd WWE na wczorajszy ślub Harry'ego i Meghan


TOP 10: Wildest wedding moments

Komentarze (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Praktycznie każdy news umieszczony na stronie ze dany wrestler ma otrzymać duży push się nie sprawdza (Cesaro, Big E etc.). Moglibyście nie dawać takich spekulacji a jedynie rzeczywiste newsy.

napisane przez Radscorpion w dniu : 20-05-2018Czym według ciebie jest sprawdzony news? Mamy dzownić do Vince'a i pytać czy to prawda?

napisane przez Arkao w dniu : 20-05-2018


Cytat:

Moglibyście nie dawać takich spekulacji a jedynie rzeczywiste newsy.

Od dziś będą pisać dopiero wtedy jak zawodnik push już faktycznie dostanie. Będzie bezpieczniej

napisane przez Morison w dniu : 20-05-2018


Cytat: Radscorpion

Praktycznie każdy news umieszczony na stronie ze dany wrestler ma otrzymać duży push się nie sprawdza (Cesaro, Big E etc.). Moglibyście nie dawać takich spekulacji a jedynie rzeczywiste newsy.


O pushu Cesaro newsów nie było praktycznie od kiedy ma tag team z Sheamusem, a Big E miał dostać push po MITB, więc jeszcze nie wiadomo, czy newsy się sprawdzą czy nie, chyba że jesteś wróżbitą Maciejem i widziałeś przyszłość

napisane przez Amy w dniu : 20-05-2018

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy