Duży push McIntyre'a? Druga szansa dla Deville

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 607

Drew McIntyre wkrótce może stać się jedną z najważniejszych postaci na Raw. Póki co został co prawda połączony w tag team z Dolphem Zigglerem, ale jednym z głównych zwolenników pushu Szkota jest ponoć sam Vince McMahon. Prezes WWE widzi w McIntyrerze duży potencjał. Warto też pamiętać, że podczas poprzedniej przygody Drew z federacją także był ulubieńcem McMahona.

Paige potwierdziła walkę drugiej szansy Sonyi Deville o kwalifikację do Money in the Bank Matchu.Gwiazdy WWE kończą już tour po Europie. Część rosteru, czyli reprezentanci Raw, wróciła już do USA. Na zawodników i zawodniczki SmackDown czeka jeszcze jeden live event, w Monachium. Po najbliższych tygodniówkach wszyscy mają dostać kilka dni wolnego, by zregenerować siły.

Zdjęcia z live eventu w Newcastle:

Reakcje gwiazd WWE na wczorajszy ślub Harry'ego i Meghan


TOP 10: Wildest wedding moments

Komentarze (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Praktycznie każdy news umieszczony na stronie ze dany wrestler ma otrzymać duży push się nie sprawdza (Cesaro, Big E etc.). Moglibyście nie dawać takich spekulacji a jedynie rzeczywiste newsy.

napisane przez Radscorpion w dniu : 20-05-2018Czym według ciebie jest sprawdzony news? Mamy dzownić do Vince'a i pytać czy to prawda?

napisane przez Arkao w dniu : 20-05-2018


Cytat:

Moglibyście nie dawać takich spekulacji a jedynie rzeczywiste newsy.

Od dziś będą pisać dopiero wtedy jak zawodnik push już faktycznie dostanie. Będzie bezpieczniej

napisane przez Morison w dniu : 20-05-2018


Cytat: Radscorpion

Praktycznie każdy news umieszczony na stronie ze dany wrestler ma otrzymać duży push się nie sprawdza (Cesaro, Big E etc.). Moglibyście nie dawać takich spekulacji a jedynie rzeczywiste newsy.


O pushu Cesaro newsów nie było praktycznie od kiedy ma tag team z Sheamusem, a Big E miał dostać push po MITB, więc jeszcze nie wiadomo, czy newsy się sprawdzą czy nie, chyba że jesteś wróżbitą Maciejem i widziałeś przyszłość

napisane przez Amy w dniu : 20-05-2018

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy