Dolph Ziggler przedłużył umowę z WWE!

Arkao
Newsów: 1061

Od kilku miesięcy zastanawiano się, czy Dolph Ziggler podpisze kolejny kontrakt z WWE i pozostanie w federacji na kolejny rok. Bin „The Hacker” Hamin stwierdził ostatnio, że były World Heavyweight Champion zostanie w WWE jeszcze na minimum dwa lata. Wydawało się, że Ziggler może odejść z organizacji i był tego blisko, ale finalnie zmienił decyzję, bowiem WWE zaproponowało mu bardzo dobre warunki finansowe. Do tego będzie mógł on pracować nad własnymi projektami, jeżeli nie będą one kolidowały z pracą dla Vince'a McMahona.

Dolph Ziggler już we wtorek zawalczy z Baronem Corbinem o miano pretendenta do tytułu WWE. Zwycięzca zawalczy z AJ'em Stylesem, Kevinem Owensem oraz Samim Zaynem na Fastlane.

Komentarze (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Kasa panie kaaasa! A tak poważnie to nie ma co się dziwić. Prosta kalkulacja - jeżeli chce rozwijać jakieś własne projekty nie związane z wrestlingiem (np. stand up) to forsa (np. na trasę) bardzo mu pomoże. A Vince pewnie jest baaardzo hojny gdy chce postawić na swoim, pewnie dlatego nasz Danielson też zagryza zęby i szarpie się na tygodniówkach z młodym McMahonem zamiast skakać ryzykując życiem gdzieś w indysach

napisane przez pawesz w dniu : 11-02-2018

Spodziewam się, że Vince i spółka nie tylko dali mu więcej forsy, ale również zapewnili go, że coś większego jeszcze w WWE osiągnie... A nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć Dolpha jeszcze raz jako kogoś "większego" w organizacji Vince'a.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 11-02-2018

Po ludzku ciężko się dziwić, że gość przedłożył dwa lata stabilnego zatrudnienia nad loterię, jaką jest kariera poza WWE. Z punktu widzenia fana nieco jednak żal, Dolphowi dobrze zrobiłaby dłuższa przerwa, od kilku lat oglądanie go zwyczajnie bowiem męczy...

napisane przez Kcramsib w dniu : 11-02-2018

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy