Dolph Ziggler przedłużył umowę z WWE!

Arkao
Newsów: 1151

Od kilku miesięcy zastanawiano się, czy Dolph Ziggler podpisze kolejny kontrakt z WWE i pozostanie w federacji na kolejny rok. Bin „The Hacker” Hamin stwierdził ostatnio, że były World Heavyweight Champion zostanie w WWE jeszcze na minimum dwa lata. Wydawało się, że Ziggler może odejść z organizacji i był tego blisko, ale finalnie zmienił decyzję, bowiem WWE zaproponowało mu bardzo dobre warunki finansowe. Do tego będzie mógł on pracować nad własnymi projektami, jeżeli nie będą one kolidowały z pracą dla Vince'a McMahona.

Dolph Ziggler już we wtorek zawalczy z Baronem Corbinem o miano pretendenta do tytułu WWE. Zwycięzca zawalczy z AJ'em Stylesem, Kevinem Owensem oraz Samim Zaynem na Fastlane.

Komentarze (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Kasa panie kaaasa! A tak poważnie to nie ma co się dziwić. Prosta kalkulacja - jeżeli chce rozwijać jakieś własne projekty nie związane z wrestlingiem (np. stand up) to forsa (np. na trasę) bardzo mu pomoże. A Vince pewnie jest baaardzo hojny gdy chce postawić na swoim, pewnie dlatego nasz Danielson też zagryza zęby i szarpie się na tygodniówkach z młodym McMahonem zamiast skakać ryzykując życiem gdzieś w indysach

napisane przez pawesz w dniu : 11-02-2018

Spodziewam się, że Vince i spółka nie tylko dali mu więcej forsy, ale również zapewnili go, że coś większego jeszcze w WWE osiągnie... A nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć Dolpha jeszcze raz jako kogoś "większego" w organizacji Vince'a.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 11-02-2018

Po ludzku ciężko się dziwić, że gość przedłożył dwa lata stabilnego zatrudnienia nad loterię, jaką jest kariera poza WWE. Z punktu widzenia fana nieco jednak żal, Dolphowi dobrze zrobiłaby dłuższa przerwa, od kilku lat oglądanie go zwyczajnie bowiem męczy...

napisane przez Kcramsib w dniu : 11-02-2018

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy