Czy Paul Heyman uratuje swojego klienta na No Mercy? Prawdopodobna karta HiaC

TJCACPJ
Newsów: 897

Wszystko wskazuje na to, że Asuka zadebiutuje w brandzie Raw. Japonka kilka dni temu pożegnała się z NXT, oddając pas mistrzowski kobiet. Zwyciężczyni Fatal 4 Way matchu z No Mercy ma być mocno promowana, by stać się wiarygodną rywalką dla Asuki. Tym samym Azjatka z miejsca wejdzie do feudu o pas mistrzowski i prawdopodobnie zgarnie złoto. Możliwe, że będzie to miało miejsce na Survivor Series.

Bardzo możliwe, że walka między Brockiem Lesnarem a Braunem Strowmanem na gali No Mercy nie zakończy się tak, jak się spodziewano do tej pory. Możliwe, że Paul Heyman uratuje swojego klienta i ten zostanie zdyskwalifikowany. Ma to przeciągnąć feud do Survivor Series, gdzie dojdzie do kolejnej walki gigantów.

Pozostając w temacie No Mercy, to właśnie na tej gali swoją wielką szansę na otrzymać Jason Jordan. Syn Kurta Angle'a doczeka się nareszcie walki z The Mizem, której stawką będzie pas Interkontynentalny.

Możemy podać także prawdopodobną kartę gali Hell in a Cell. Dwoma najważniejszymi pojedynkami tego PPV będą starcia Kevina Owensa z Shane'em McMahonem oraz Jindera Mahala z Shinsuke Nakamurą. Poniżej - jak prawdopodobnie będzie się prezentował cały event:

Shinsuke Nakamura vs Jinder Mahal
Kevin Owens vs Shane McMahon
Bobby Roode vs Dolph Ziggler
Baron Corbin vs AJ Styles
Aiden English vs Sami Zayn


Ron Simmons vs Bob Riddle: NWA World Championship Wrestling, Sept. 10, 1988 (WWE Network Exclusive)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy