Czy Michaels wróci do akcji ringowej? Status Bliss, oglądalność gal

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 575

Według najnowszych wieści wkrótce dojdzie do długo wyczekiwanego powrotu Shawna Michaelsa na ring. Pojedynek Triple H'a z The Undertakerem w Australii ma doprowadzić do starcia DX kontra Brothers of Destruction w Arabii Saudyjskiej. Michaels długo odmawiał WWE, ale wygląda na to, że da się wreszcie namówić dzięki środkom finansowym z organizacji gali WWE Crown Jewel.

Alexa Bliss jest na razie mocno oszczędzana w związku z kontuzją ramienia, której doznała podczas Hell in a Cell. Zawodniczka została wycofana z najbliższych Live Eventów i raczej w ograniczonej roli będzie występowała na najbliższych galach Raw. Oficjele chcą ją w pełni zdrową na galę WWE Evolution, 28 października, gdzie zawalczy z Trish Stratus.

W tym tygodniu Raw oglądało 2.672 miliona widzów, co było spadkiem z 2.740 miliona z poprzedniego tygodnia. Z kolei SmackDown zanotowało lekki wzrost z 2.229 miliona widzów do 2.281.

Na YouTube pojawiły się kolejne materiały z gry WWE 2K19. Poszczególni YouTuberzy mieli już okazję przetestować nową odsłonę. W spoilerze znajduje się m.in. filmik z pierwszą godziną gry w tryb kariery.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy