Czy John Cena pokona Romana Reignsa? Kiedy powróci Samoa Joe?

TJCACPJ
Newsów: 898

Głównym celem feudu między Johnem Ceną a Romanem Reignsem jest długofalowa promocja Samoańczyka jako największej gwiazdy federacji. Mimo to nie wiadomo, kto wyjdzie z No Mercy jako zwycięzca pojedynku. Z jednej strony Reigns nie wygrał żadnej walki na PPV od czasu WrestleManii i federacja nie chce go jeszcze bardziej pogrążać. Z drugiej jednak John Cena po zwycięstwie nad młodszym rywalem byłby mocno wypromowany przed feudem z Samoa Joe, Braunem Strowmanem lub Undertakerem.

Bukmacherzy także nie mają pojęcia, kto może wygrać ten pojedynek, bowiem kurs zarówno na Cenę, jak i Reignsa wynosi 1.85. Małym faworytem swojej walki jest za to Brock Lesnar, lecz kursy w przypadku jego pojedynku z Braunem Strowmanem wahają się w obie strony.

Kontuzja Samoa Joe nie okazała się bardzo poważna i były NXT Champion powróci do ringu już pod koniec października. Tak więc mało realne, by jego występ na gali Survivor Series był zagrożony. Wiele wskazuje na to, że Joe będzie ważną częścią gali TLC, być może to właśnie tam zawalczy z Johnem Ceną.

Kobietą, która towarzyszyła Dolphowi Zigglerowi podczas parodiowania Randy'ego Savage'a na ostatnim SmackDown, była Stephanie Dinsmore. Prywatnie jest ona żoną Eugene'a, a w przeszłości wygrała konkurs na miss Dakoty Południowej.

Beth Phoenix vs Candice:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Roman Reigns pokona Johna Cenę tak myśle. Cena go wypromuje aby Romek
zawalczył o pas WWE w najbliższym czasie.
Mam nadzieję że w walce Brocka Lesnara z Strowmanem to zwycięsko wyjdzie Lesnar z tego pojedynku.

napisane przez grzegorz w dniu : 10-09-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy