Czy DIY pojawią się na TakeOver? Kiedy powróci Strowman?

TJCACPJ
Newsów: 714

Stan zdrowia Tommaso Ciampy nie jest tak poważny, jak pierwotnie uważano. Bardzo prawdopodobne jednak, że będzie on musiał opuścić jutrzejszą galę TakeOver. Triple H ogłosił, że w takim przypadku Authors of Pain zawalczą z innym zespołem. Wydaje się, że najpoważniejszymi kandydatami do zastąpienia DIY są Heavy Machinery. Wszystko powinno okazać się na kilka godzin przed samą galą, gdy były Tag Team Champion przejdzie testy medyczne.

Według kursów bukmacherskich faworytami swoich walk na jutrzejszym TakeOver są Bobby Roode, Asuka oraz Authors of Pain. Bardzo możliwe, że żaden tytuł mistrzowski nie zmieni w sobotę posiadacza.

Brock Lesnar pojawi się na pierwszym Raw po gali Great Balls of Fire. Pojawiły się spekulacje, że tego samego dnia do ringu powróci Braun Strowman. Konfrontacja tej dwójki ma być początkiem feudu zakończonego walką na SummerSlam.

W ostatnich godzinach kursy bukmacherskie dotyczące gali Backlash lekko się zmieniły. Teraz to AJ Styles jest minimalnym faworytem walki z Kevinem Owensem. Randy Orton nadal ma większe szanse na zwycięstwo niż Jinder Mahal, ale kurs na Hindusa to już tylko 3.0.

Zapowiedź walki Asuka vs Ruby Riot vs Nikki Cross:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra NJPW G1 Climax 27? Hiroshi Tanahashi
Togi Makabe
Michael Elgin
Kazuchika Okada
Hirooki Goto
Tomohiro Ishii
Kenny Omega
Bad Luck Fale
Tetsuya Naito
SANADA
Yuji Nagata
Juice Robinson
Minoru Suzuki
Zack Sabre Jr.
Kota Ibushi

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy