Czas gali WWE Super Show-Down, niespodziewana reaktywacja na live evencie NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 608

Do gali WWE Super Show-Down pozostało już kilka dni. Wiadomo, że główna część show potrwa prawdopodobnie pięć godzin, a samo kick-off tradycyjnie godzinę. Tym samym Pre-Show rozpocznie się o 10:00, a całość potrwa przynajmniej do 16:00.
Ostateczna karta gali:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Dość niespodziewanie Lita zaliczyła gościnny występ na sobotniej gali MCW Tag Wars w Joppa w Maryland. Była sędzią specjalnym podczas walki trzech na trzech - MCW Pro Wrestling Heavyweight champion Dante Caballero & The Guns 4 Hire (Paul Jordan i Bill Collier) kontra Joe Keys, Bishop Khan & Malcolm Moses. Miała duży udział w porażce teamu Caballero, wykonując na nim Twist of Fate po kłótni. Co ciekawe - organizacja "zaklepała" jej występ właściwie w ostatniej chwili.

W piątek doszło do reaktywacji The Kings of Wrestling na live evencie NXT w Orlando. Cesaro pomógł Ohno podczas ataku Adama Cole'a. Co ciekawe, Ohno ostatnio celebrował 20-lecie obecności w biznesie, więc wydaje się, że to miły "prezent" od organizacji z tej okazji.

Pewną ciekawostką jest to, że WWE w ostatnim tygodniu złożyło wnioski o kolejne prawa do znaków towarowych związanych z WCW. Na liście znalazły się: WCW Thunder, WCW Saturday Night i Saturday Night’s Main Event.

WWE Top 10: Best of The Brothers of Destruction

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy