Cody ponownie mistrzem ROH?

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 660

Ring of Honor oficjalnie ogłosiło, że Dalton Castle będzie bronił pasa ROH World na PPV Best In The World (29.06.18). Jego przeciwnikami będą członkowie Bullet Club: Marty Scurll oraz Cody.

Marty na kwietniowej gali Masters of the Craft wygrał pojedynek Defy or Deny, w którym udział brał również Castle, i otrzymał za to title shota. W przypadku przegranej Scurll nie mógłby walczyć o pas ROH World, dopóki Dalton byłby mistrzem. Cody na gali Bound By Honor wygrał Eight Man Elimination Tag Team match i jako ostatniego spinował Daltona.

Do ciekawej sytuacji doszło na gali ROH w Londynie. Mistrz NWA Nick Aldis odpowiedział na wyzwanie Cody'ego, aby bronić pasa NWA na wrześniowej gali All In. Dodał, że zgodzi się na to, jeżeli Cody zdobędzie pas ROH World na Best In The World i postawi również tytuł, przez co na szali zostaną postawione oba pasy. Cody zgodził się na takie warunki. To od razu otworzyło spekulacje, że Cody będzie ponownie mistrzem ROH. Gala All In jest dużym wydarzeniem i sprzedała wszystkie 10 tysięcy biletów. Starcie Cody vs Aldis jest pierwszym pojedynkiem, jaki został ogłoszony i ciężko przewidywać, że zostanie on odwołany, bo Cody nie wygra na BITW.Drugą walką, jaka odbędzie się na BITW będzie starcie o pasy ROH World Tag Team. Mistrzowie The Briscoes będą walczyć z The Young Bucks.

Na sobotnim tapingu telewizyjnym w Nowym Jorku zostali wyłonieni nowi pretendenci do pasów 6-Man Tag Team. Nagrania zamknął pojedynek The Hung Bucks (Adam Page & The Young Bucks) vs Punishment & The Briscoes.

Wyniki tapingu ROH NYC Excellence 02.06.18
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy