Co wydarzyło się na Raw? Do jakich walk powinno dojść na WrestleManii?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Poniższa paczka newsów zawiera otwarte spoilery z Raw.

Za nami pierwsze Raw po Elimination Chamber. Jesteśmy już na ostatniej prostej do WrestleManii i wiadomo więcej na temat potencjalnych walk na największej gali roku.

Raw otworzyły Alexa Bliss i Mickie James. Mistrzyni praktycznie potwierdziła, że na WrestleManii zmierzy się z Asuką. Ta pojawiła się na arenie, a jakiś czas później została zaatakowana przez Nię Jax. Na pomoc Japonce przybyły Sasha Banks i Bayley, co doprowadziło do sześcioosobowej walki tag teamowej. W pewnym momencie Bayley odmówiła dokonania zmiany z Sashą. Ich drużynie udało się jednak wygrać po tym, jak Asuka poddała Mickie James.John Cena wygłosił promo, w którym znowu podkreślał fakt, że musi stoczyć walkę na WrestleManii. Ponownie wspomniał także o Undertakerze, zapewnił jednak, iż został poinformowany, że ich starcie jest niemożliwe. W związku z tym przenosi się na SmackDown, by tam zapracować na szansę pojawienia się na największej scenie ze wszystkich.Wygląda na to, że na największej gali roku dojdzie do Triple Threat Matchu o mistrzostwo Interkontynentalne. Zgodnie z decyzją Generalnego Managera Raw The Miz wziął dzisiaj udział w dwóch walkach. Przegrał zarówno z Sethem Rollinsem, jak i Finnem Balorem i to najprawdopodobniej oni będą jego rywalami w Nowym Orleanie.Na Raw nie doszło do konfrontacji Romana Reignsa z mistrzem Universal. Brock Lesnar był nieobecny, pretendent więc wygłosił jedynie promo na jego temat.
Sheamus i Cesaro pokonali Apolla i Titusa O’Neila w 2 out of 3 Falls Matchu o tytuły mistrzowskie. Pretendentom nie udało się zgarnąć ani jednego pinu.
Braun Strowman pokonał Eliasa przez dyskwalifikację. Muzyk użył na nim bowiem gaśnicy.
Wszystko wskazuje na to, że na WrestleManii dojdzie do walki Triple H’a i Stephanie McMahon z Rondą Rousey i Kurtem Angle. Podczas wczorajszego segmentu wszystko pomiędzy nimi zostało teoretycznie wyjaśnione, jednak na koniec Triple H zaatakował GM’a Raw.
Za tydzień Asuka i Nia Jax stoczą kolejną walkę.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy