Co się może stać z pasem mistrzowskim WWE po Royal Rumble? Co zobaczymy na FastLane?

Arkao
Newsów: 1132

Nadal nie wiadomo, jak może wyglądać sytuacja pasa mistrzowskiego WWE, jeżeli faktycznie na Royal Rumble zespół złożony z Samiego Zayna i Kevina Owensa pokona AJ'a Stylesa. Wiele wskazuje na to, że będzie to wyglądało podobnie jak pas Interkontynentalny w 2000 r., gdy to przez kilka tygodni mistrzem byli zarówno Chris Jericho, jak i Chyna. Mało realne, by AJ Styles przegrał tytuł na styczniowym PPV, ale jeżeli tak się stanie, to możliwe, że na WrestleManii dostaniemy starcie między Zaynem a Owensem, które wyłoni „prawdziwego” mistrza.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że w walce wieczoru FastLane ma odbyć się pojedynek o pas mistrzowski WWE między AJ'em Stylesem, Samim Zaynem, Kevinem Owensem, Randym Ortonem oraz Shinsuke Nakamurą. W tym momencie wydaje się to jednak bardzo mało realne, bowiem w tym czasie nieobecny w telewizji ma być Orton, który między Royal Rumble a WrestleManią otrzyma kilka tygodni wolnego.

Wiele wskazuje na to, że podczas zbliżającego się Royal Rumble zostanie pobity rekord z udziałem największej ilości gwiazd na jednej gali. Zakładając, że w samych starciach typu Royal Rumble weźmie udział 60 zawodników, jest to bardzo duża liczba. Dokładając do tego gwiazdy z innych walk, wychodzi od 72 do 78 osób. Do tej pory rekord należał do gal WCW World War 3, gdzie walczyło 60 osób. Na WrestleManii 33 pojawiło się 70 gwiazd, ale w karcie głównej gali znalazło się miejsce dla 33 osób.

Walka wieczoru ostatniego NXT:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy