Christian na przymusowym wolnym, Więcej celebrytów na WM29, Nowy tag team w NXT, Miz, Hart

Vercyn
Newsów: 768

Prawdopodobnie do walki Layla vs Kaitlyn o Divas Title na Night of Champions dodana zostanie Eve Torres, która miał zostać pretendentką po zwycięstwie w Divas Battle Royal, ale w wyniku błędu wypadła za ring, a zwyciężyła Kaitlyn. Niewykluczone jest również, że Eve Torres całkowicie zastąpi Kaitlyn w niedzielnym starciu.

W NXT będziemy mogli zobaczyć nowy tag team z piękną panią manager. Będzie to "Hollywood Express", w którego skład wejdą Mike Dalton, Xavier Woods oraz ich valet - Audrey Marie. Chciałem w newsie umieścić również film promocyjny tego tagu zrobiony przez samych zainteresowanych, ale w ciągu kilku godzin od publikacji na YouTube (na koncie Xaviera Woodsa) został przełączony na widok prywatny. Oto zdjęcie z Twittera Xaviera Woodsa w pełnym składzie:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Zapewne wiele osób zastanawia się, gdzie jest i czemu nie walczy Christian. Otóż spieszę z odpowiedzią - Christian dostał przymusowe "telewizyjne" wolne od federacji i nie pojawi się prawdopodobnie na tygodniówkach, aż do RAW po…TNA Bound for Glory. Ma pojawić się na gali konkurencyjnej federacji i wprowadzić Stinga, jako pierwszą osobę, do TNA Hall of Fame. Jest to oczywiście druga część umowy pomiędzy TNA a WWE, którą przygotowano przy negocjacjach o pojawieniu się Rica Flaira na WWE Hall of Fame. Christian nie jest z tego powodu zadowolony, ale nie ma także żadnego heatu na zapleczu na jego osobę, ponieważ to była decyzja od niego niezależna. Co ciekawe, przed zniknięciem z TV planowano, aby Charyzmatyczny Kapitan otrzymał program z obecnym US Championem - Antonio Cesaro. Prawdopodobnie dojdzie do tego feudu pod koniec tego roku po powrocie Christiana na wizję. Oficjele nie chcieli po prostu, aby Christian będąc w środku "mistrzowskiego" programu w WWE, pojawił się w TNA promując tamtejszą galę i wydarzenie.

Podawaliśmy informację, że Miz w poniedziałek zasiadł za stołem komentatorskim RAW w zastępstwie Jerry'ego Lawlera, a we wtorek komentował walki nagrywane na WWE Saturday Morning Slam. Okazuje się, że wywołało to zdziwienie wśród niektórych osób, gdyż po RAW miały pojawić się negatywne reakcje na pracę obecnego IC Championa za stołem komentatorskim.

Wygląda na to, że bokser Floyd Mayweather i aktor Charlie Sheen mogą nie być jedynymi osobami spoza świata wrestlingu, które pojawią się na WrestleManii 29. Mówi się także o takich osobach, jak aktor Mr. T, baseballista Pete Rose, aktorka i modelka Jenny McCarthy. Federacja chce na największą galę 2013 roku sprowadzić, jak największą liczbę osób spoza świata wrestlingu, które pojawiały się w WWE przy okazji wcześniejszych WrestleManii.

Informowaliśmy, że na następnym RAW w Montrealu pojawi się Bret Hart. Okazuje się jednak, że może wcale nie zobaczymy go na tygodniówce, a wystąpi przy okazji "Pat Patterson Appreciation Night", która będzie miała wtedy miejsce. Warto przypomnieć, że to właśnie w Montrealu w Bell Centre (wtedy było to Molson Centre) w 1997 roku podczas WWF Survivor Series PPV doszło do tzw. "montrealskiego screwjobu", którego ofiarą padł właśnie ówczesny mistrz WWF - Bret "Hitman" Hart, a głównymi sprawcami byli prezes WWF - Vince McMahon, przeciwnik Harta w walce o WWF Title - Shawn Michaels oraz sędzia tamtego pojedynku - Earl Hebner. Przy okazji wspominania tamtego wydarzenia, w ramach ciekawostki można pokazać koszulkę sędziego Hebnera (obecnie pracownika TNA), w której występuje bardzo często podczas live eventów, a która odnosi się do screwjobu:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Informowaliśmy wczoraj, że Seth Rollins rzucił wyzwanie Cody'emu Rhodesowi, o którym Miz powiedział w poniedziałek, że jest przyszłością WWE. Cody postanowił odpowiedzieć za pomocą filmu, w którym powiedział, że z przyjemnością stanie do walki z mistrzem NXT i tylko od Rollinsa zależy czy się na to zdecyduje. Obaj panowie spotkają się prawdopodobnie podczas live eventu NXT 14 września.

Oficjele, w celu wypełnienia trzygodzinnego RAW, postanowili przeznaczyć więcej czasu na walki, co można zauważyć na kilku ostatnich galach. Jednak wciąż w federacji panuje przekonanie, że nie powinni tydzień w tydzień organizować trzygodzinnych gal czerwonego brandu.

Wczoraj pisaliśmy, że walka Daniela Bryana z Kanem znalazła się w karcie na nadchodzące PPV. Tak się jednak nie stało, ale najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu do tego dojdzie. Wygląda także na to, że do karty zostaną dodane dwie kolejne walki - Randy Orton vs Dolph Ziggler oraz WWE Tag Team Titles Match: Kofi Kingston/R-Truth vs Prime Time Players. Wcześniej mówiło się o walce drużynowej z większą liczbą drużyn. Zmiany mogą nastąpić także w walce kobiet, o czym pisałem wyżej w newsie. Obecna karta prezentuje się następująco:
1. WWE Title Match: CM Punk (c) vs John Cena
2. WWE World Heavywieght Title Match: Sheamus (c) vs Alberto del Rio
3. WWE Divas Title Match: Layla (c) vs Kaitlyn

WWE Inbox #32:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Oto valet Hollywood Express - Audrey Marie:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

dodane przez Vercyn w dniu: 05-09-2012 18:36:42

Udostępnij

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jeszcze nie wiadomo, czy Audrey bedzie valet, czy moze pelnoprawnym managerem. Dalton i Woods to nie wirtuozi mikrofonu :wink: Ciekawe co na to Jason Jordan, ktory byl promowany z Mikiem, jako zestawienie wiecznych underdogow.

napisane przez N!KO w dniu : 05-09-2012

Pete Rose na WM? Jestem za, mozemy liczyc na kolejne angle z Kanem hehe :)

napisane przez andy w dniu : 05-09-2012

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy