Choroba Kairi Sane, ciąg dalszy problemów Ellswortha

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 44

Jesse Ventura udzielił ostatnio wywiadu portalowi plotkarskiemu TMZ. Ujawnił w nim, że poważnie rozważa start, z ramienia Green Party, w zaplanowanych na listopad 2020 r. wyborach prezydenckich. Dla członka WWE Hall of Fame nie byłaby to pierwsza przygoda z polityką: w latach 1999-2003 pełnił on funkcję gubernatora Minnesoty.

W WWE Performance Center zameldowała się dziś Alexa Bliss. Pięciokrotna mistrzyni kobiet rozpoczęła tym samym kolejny etap przygotowań do powrotu po przebytej w październiku kontuzji.

Wielu fanów zastanawiało się, czemu Big E, jeden z członków stajni The New Day, obnosił się podczas ostatniego odcinka SmackDown Live z wydrukowanym zdjęciem gwiazdy NXT, Kairi Sane. Okazuje się, że gest ten był najprawdopodobniej prywatną inicjatywą samego zawodnika, związany był zaś z poważną chorobą wirusową, jaką przechodzi w ostatnich dniach Japonka.

Pozdrowienia byłej posiadaczce pasa NXT Women’s Championship przesłał również Sean "X-Pac" Waltman.Federacja Adrenaline Championship Wrestling zmuszona była odwołać zapowiedziany na 29 grudnia show w Perry Hall w stanie Maryland. Przyczyną tego była niechęć części zapowiedzianych na event gwiazd (m.in. Gillberga, Sandmana, Sunny oraz Joeyego Ryana) do pracy z właścicielem federacji, Jamesem Ellsworthem.

Jedynym pocieszeniem dla byłego zawodnika SmackDown Live wydaje się fakt, że rodzina oskarżającej go o napastowanie nastolatki postanowiła ostatecznie nie wnosić oskarżeń kryminalnych.

Tyson Kidd udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat kończącej jego karierę kontuzji doznanej w trakcie walki z Samoa Joe. Trzykrotny mistrz tag-teamowy po raz kolejny zaznaczył, że nie czuje żadnego żalu do swojego rywala. Podkreślił również, że obu mężczyzn łączą obecnie przyjacielskie relacje.

Kevin Owens rzucił wyzwanie Eltonowi Johnowi ;)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy