Charlotte zostanie mistrzynią przed Survivor Series? Ronda Rousey trenuje w PC

Arkao
Newsów: 1007

Wygląda na to, że przed galą Survivor Series dojdzie do jeszcze jednej zmiany posiadacza tytułu mistrzowskiego. Na najbliższym SmackDown dojdzie prawdopodobnie do pojedynku między Natalyą a Charlotte o SmackDown Women's Championship. Córka Rica Flaira ma pokonać Kanadyjkę i tym samym zawalczyć na Survivor Series z Alexą Bliss. Jednym z powodów takiej decyzji jest niechęć zestawiania Charlotte i Asuki w jednej walce już teraz.

Prawdopodobnie podczas touru WWE po Europie kontuzji doznał Wolfgang. Brytyjczyk, walcząc z Petem Dunne'em na gali w Aberdeen, odniósł uraz, który wykluczył go z pozostałej części touru. Wszystko powinno się jednak wyjaśnić w najbliższych dniach, bo Wolfgang jest zaplanowany na kilka gal federacji niezależnych.

Ronda Rousey bardzo często pojawia się w Performance Center, gdzie regularnie trenuje do swojej debiutanckiej wrestlingowej walki. Największa kobieca gwiazda w historii MMA ma być jedną z największych postaci zbliżającej się WrestleManii, na której może dojść do wielkiej walki drużynowej, o której wiele razy już pisaliśmy.

Po tym jak Sin Cara bardzo szybko powrócił na ring po odniesionej kontuzji, zbiera bardzo dobrą reakcję podczas europejskiego touru WWE. Meksykanin nadal rywalizuje o pas Stanów Zjednoczonych z Baronem Corbinem.

James Ellsworth w Nottingham:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy