Carmella zostanie mistrzynią na Clash of Champions? ECIII oraz Lashley wrócą do WWE?

Arkao
Newsów: 1132

Na zagranicznych portalach spekuluje się, że Ethan Carter III oraz Bobby Lashley mogą nie przedłużyć kontraktu z federacją Impact Wrestling. Natychmiast zaczęto sugerować, że byli mistrzowie TNA World Heavyweight mogą powrócić do WWE. Większe szanse na powrót do największej federacji na świecie ma Derrick Bateman, bowiem Lashley będzie prawdopodobnie kontynuował karierę w MMA.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na gali Clash of Champions swój kontrakt Money in the Bank zrealizuje Carmella. Była zawodniczka NXT rozpocznie następnie storyline z Charlotte, który zakończy się prawdopodobnie na gali Royal Rumble.

Gdyby faktycznie oficjele WWE postanowili wejść z Carmellą jako mistrzynią w Road to WrestleMania, to mocno zmaleją szanse na zwycięstwo Rondy Rousey w pierwszym w historii kobiecym Royal Rumble Matchu. Vince McMahon nie będzie prawdopodobnie chciał zestawiać Carmelli z byłą mistrzynią UFC. Tak więc Rousey albo zawalczy z Charlotte bez pasa na szali, albo dojdzie do pojedynku 4 vs 4.

Gdyby oficjele WWE postanowili rozdzielić braci Singh od Jindera Mahala, Sunil oraz Samir Singh mogą przenieść się do NXT. Hindusi byli przez krótki okres czasu częścią dywizji Cruiserweight, ale raczej nie powrócą już na 205 Live.

Sin Cara powrócił do ojczyzny:


Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Gdyby Lashley wrócił do WWE, to chciałbym zobaczyć jego pojedynek z Apollo Crews. Według mnie obaj prezentują podobny poziom w ringu i są piekielnie silni, szczególnie Bobby. Pojedynek byłby świetnym widowiskiem, choć sam powrót byłego TNA chanpiona mało prawdopodobny, a szkoda.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 03-12-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy