Carmella zostanie mistrzynią na Clash of Champions? ECIII oraz Lashley wrócą do WWE?

Arkao
Newsów: 1141

Na zagranicznych portalach spekuluje się, że Ethan Carter III oraz Bobby Lashley mogą nie przedłużyć kontraktu z federacją Impact Wrestling. Natychmiast zaczęto sugerować, że byli mistrzowie TNA World Heavyweight mogą powrócić do WWE. Większe szanse na powrót do największej federacji na świecie ma Derrick Bateman, bowiem Lashley będzie prawdopodobnie kontynuował karierę w MMA.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na gali Clash of Champions swój kontrakt Money in the Bank zrealizuje Carmella. Była zawodniczka NXT rozpocznie następnie storyline z Charlotte, który zakończy się prawdopodobnie na gali Royal Rumble.

Gdyby faktycznie oficjele WWE postanowili wejść z Carmellą jako mistrzynią w Road to WrestleMania, to mocno zmaleją szanse na zwycięstwo Rondy Rousey w pierwszym w historii kobiecym Royal Rumble Matchu. Vince McMahon nie będzie prawdopodobnie chciał zestawiać Carmelli z byłą mistrzynią UFC. Tak więc Rousey albo zawalczy z Charlotte bez pasa na szali, albo dojdzie do pojedynku 4 vs 4.

Gdyby oficjele WWE postanowili rozdzielić braci Singh od Jindera Mahala, Sunil oraz Samir Singh mogą przenieść się do NXT. Hindusi byli przez krótki okres czasu częścią dywizji Cruiserweight, ale raczej nie powrócą już na 205 Live.

Sin Cara powrócił do ojczyzny:


Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Gdyby Lashley wrócił do WWE, to chciałbym zobaczyć jego pojedynek z Apollo Crews. Według mnie obaj prezentują podobny poziom w ringu i są piekielnie silni, szczególnie Bobby. Pojedynek byłby świetnym widowiskiem, choć sam powrót byłego TNA chanpiona mało prawdopodobny, a szkoda.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 03-12-2017

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy