Braun Strowman i Elias połączą siły na WrestleManii? Kobiecy Battle Royal

Arkao
Newsów: 1173

WWE oficjalnie poinformowało, że na WrestleManii 34 dojdzie do pierwszego w historii Fabulous Moolah Memorial Battle Royal. Będzie to wieloosobowa walka kobiet, w której by wygrać, trzeba wyrzucić rywalki nad górną liną. Wcześniej na WrestleManii oglądaliśmy Andre The Giant Memorial Battle Royal i możliwe, że w tym roku odbędą się aż dwie walki tego typu. Fabulous Moolah występowała w NWA od założenia sojuszu pod koniec lat 40. XX wieku. Wiele lat później przeszła do WWF, gdzie cztery razy wygrywała pas kobiet.

Na wczorajszym Raw oficjalnym pretendentem do tytułów drużynowych na WrestleManii 34 został... Braun Strowman. Wiele wskazuje na to, że WWE będzie faktycznie chciało, by gigant znalazł sobie partnera na największą galę roku. Pojawiły się więc pogłoski, że może być to Elias, który przez ostatnie miesiące zbierał bardzo dobre reakcje i tym samym dwójka ta wystąpi jako ulubieńcy publiczności.

Podobno powodem, dla którego Brock Lesnar chce rozwiązać kontrakt z WWE i przejść do UFC, jest reakcja Vince'a McMahona w 2016 r. Na UFC 200 Lesnar pokonał Marka Hunta, ale został złapany na dopingu i przez to na WWE spłynęła fala krytyki. Vince nie chce więc pozwolić ponownie swojej wielkiej gwieździe na okazyjny występ w walce MMA. Tym samym Lesnar może całkowicie opuścić wrestling.

Przypomnienie wydarzeń z udziałem Brauna Strowmana:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partnerem Brauna będzie Bobby Lashley, z którym potem zawalczy na Summerslam.
Nie ma bata że coś z powyższego się spełni, ale kto komu zabroni pomarzyć :D

napisane przez VillainLee w dniu : 13-03-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy