Bobby Roode podejmie Ruseva na WrestleManii? Samir Singh mógł doznać kontuzji

Arkao
Newsów: 1132

Na wczorajszym SmackDown Live poznaliśmy nowego mistrza Stanów Zjednoczonych, którym został Bobby Roode. Kanadyjczyk pokonał w finale turnieju Jindera Mahala i osiągnął swój pierwszy duży sukces na SmackDown. Wiele wskazuje na to, że Kanadyjczyk otrzyma to mistrzostwo aż do WrestleManii, gdzie może otrzymać dużą walkę. Kilka tygodni temu spekulowało się, że pretendentem na największej gali roku ma zostać Rusev.

Samir Singh mógł doznać kontuzji na wczorajszym SmackDown Live podczas walki między Jinderem Mahalem a Bobbym Roode'em. Hindus trzymał się za bolące miejsce, co nagrali fani obecni na arenie. Cała sytuacja nie wyglądała dobrze, ale wiele powinno się wyjaśnić w najbliższych dniach.

W Main Evencie dzisiejszego odcinka NXT dojdzie do walki o miano pretendentów do tytułów drużynowych złotego brandu. Authors of Pain, którzy już w przeszłości trzymali te pasy, podejmą w ringu Street Profits. Wcześniej Roderick Strong zawalczy z Fabianem Aichnerem, a Heavy Machinery podejmą Sabbatelliego i Mossa.

Dzisiaj czeka nas także nowy odcinek Total Divas:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy