Alexa Bliss nie wystąpi na Evolution

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 43

Potwierdziły się podawane przez nas wcześniej informacje o kontuzji Alexy Bliss. W sobotę WWE oficjalnie poinformowało, że pięciokrotna mistrzyni kobiet nie będzie mogła wystąpić w zaplanowanym na dzisiejsze Evolution PPV meczu tag-teamowym z udziałem Mickie James, Trish Stratus oraz Lity. Jej miejsce w ringu zajmie, zgodnie z przewidywaniami, Alicia Fox.Federacja poinformowała również, że bilety na odbywającą się w Nassau Veterans Memorial Coliseum galę zostały wyprzedane.

W Londynie odbyła się premiera horroru "Redcon-1". Jedną z głównych ról w filmie, wyreżyserowanym przez Chee Keong Cheunga, zagrała Katarina Waters - fanom wrestlingu znana lepiej pod aliasami Katie Lea Burchill (WWE) oraz Winter/Katarina (TNA/Impact).

Możliwym zastępstwem dla Johna Ceny podczas odbywającego się w Arabii Saudyjskiej turnieju "WWE World Cup" jest Bobby Lashley. W sobotę rozpoczęła się wreszcie, z ponad tygodniowym opóźnieniem, sprzedaż biletów na galę - rozeszły się one w ciągu zaledwie kilku godzin.

Stephanie McMahon została zapytana przez portal "News.com.au" o to, którą zawodniczkę ze świata sportu chciałaby w przyszłości ściągnąć do WWE. Jej wybór padł na tenisistkę Serenę Williams.

Pamiętacie Laylę? ;)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy