Alexa Bliss nie wystąpi na Evolution

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 39

Potwierdziły się podawane przez nas wcześniej informacje o kontuzji Alexy Bliss. W sobotę WWE oficjalnie poinformowało, że pięciokrotna mistrzyni kobiet nie będzie mogła wystąpić w zaplanowanym na dzisiejsze Evolution PPV meczu tag-teamowym z udziałem Mickie James, Trish Stratus oraz Lity. Jej miejsce w ringu zajmie, zgodnie z przewidywaniami, Alicia Fox.Federacja poinformowała również, że bilety na odbywającą się w Nassau Veterans Memorial Coliseum galę zostały wyprzedane.

W Londynie odbyła się premiera horroru "Redcon-1". Jedną z głównych ról w filmie, wyreżyserowanym przez Chee Keong Cheunga, zagrała Katarina Waters - fanom wrestlingu znana lepiej pod aliasami Katie Lea Burchill (WWE) oraz Winter/Katarina (TNA/Impact).

Możliwym zastępstwem dla Johna Ceny podczas odbywającego się w Arabii Saudyjskiej turnieju "WWE World Cup" jest Bobby Lashley. W sobotę rozpoczęła się wreszcie, z ponad tygodniowym opóźnieniem, sprzedaż biletów na galę - rozeszły się one w ciągu zaledwie kilku godzin.

Stephanie McMahon została zapytana przez portal "News.com.au" o to, którą zawodniczkę ze świata sportu chciałaby w przyszłości ściągnąć do WWE. Jej wybór padł na tenisistkę Serenę Williams.

Pamiętacie Laylę? ;)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy