205 Live przesunięte na środę, jedna z walk przesunięta do Kick-Offu HIAC

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 647

Tuż przed Hell in a Cell na Facebooku i YouTube zostanie wyemitowany program "WWE Now". Gospodarzami będą Cathy Kelley i Mike Rome, a ich gośćmi będą: AJ Styles, Drew McIntyre i Dolph Ziggler oraz Becky Lynch.

Dość niespodziewanie WWE zmieniło datę emisji 205 Live w ramówce WWE Network. Po aktualizacji program został przesunięty na środę, przed najnowszymi epizodami NXT i Mae Young Classic. Na razie nie ma oficjalnych informacji, czy będzie to stały ruch (w związku z wtorkowym Mixed Match Challenge) i czy nagrania 205 Live dalej będą odbywać się po SmackDown.

Mick Foley w ostatnim wywiadzie dla Busted Open Radio podkreślił, że pomysł na jego występ na Hell in a Cell narodził się już kilka miesięcy temu. Legenda zasugerowała Vince'owi McMahonowi, że można dodać "coś specjalnego" do gali z okazji 20-lecia walk w konstrukcji HIAC.

Mickie James ponownie została wyróżniona za muzyczną działalność. Tym razem została nominowana do nagrody Native American Music Awards.

WWE zorganizuje pierwszy Live Event w Urugwaju. Gwiazdy Raw zagoszczą tam 8 grudnia.

Pojedynek The New Day z Aidenem Englishem i Rusevem o mistrzostwo tag team SmackDown został przesunięty do kick-offu gali Hell in a Cell. Będzie to tym samym jedyna walka w pre-show.

The Usos i The New Day oglądają ich walkę z Hell in a Cell:

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy